صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بایننس آمریکا از وسیل کاردانو پشتیبانی خواهد کرد

بایننس آمریکا از وسیل کاردانو پشتیبانی خواهد کرد

زیرمجموعه‌ی آمریکایی غول صرافی ارز دیجیتال جهان، بایننس آمریکا، به آخرین پلتفرم معاملات رمز ارز تبدیل شده است که پشتیبانی از هارد فورک وسیل کاردانو را اضافه خواهد کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، در روز پنجشنبه، این صرافی به طور موقت، امکان برداشت و واریز را، برای توکن کاردانو، غیرفعال خواهد کرد.

بر اساس جدیدترین به‌روزرسانی پست شده توسط شرکت سازنده‌ی کاردانو Input Output، تا روز 20 سپتامبر، صرافی‌هایی که 73 درصد نقدینگی کاردانو ارائه می‌دهند، آماده‌ی این ارتقا هستند.

بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در آمریکا، صرافی Coinbase، هنوز ارتقا کاردانو را بنا گذاری نکرده است، اما در پروسه‌ی انجام این کار قرار دارد. صرافی ZB.com، تنها صرافی برتر رمز ارز از حیث نقدینگی است که هنوز پروسه‌ی یکپارچه سازی را آغاز نکرده است.

انتظار می‌رود که در روز 22 سپتامبر، این ارتقا به شدت مورد انتظار انجام شود و بهبودهای چشم‌گیری برای بلاکچین کاردانو به ارمغان بیاورد.

طی ماه‌های اخیر، کاردانو به دلیل نداشتن رشد و نوسانات کافی، مورد انتقاد افراد بوده است. بر اساس داده‌های سایت CoinGecko در روز 2 سپتامبر 2021، این رمز ارز به بالاترین سطح قیمتی در تاریخ خود، 3.09 دلار، دست یافت و اکنون، نسبت به آن زمان، 85.5 درصد افت را تجربه کرده است. طی هفت روز گذشته، کاردانو 3.9 درصد افت را تجربه کرده است و در حال حاضر، ارزش کل آن در سطح حدود 15 میلیارد دلار قرار دارد. در این لحظه، کاردانو با 0.3 درصد افت در شبانه روز اخیر، در سطح قیمت 0.44 دلار معامله می‌شود.

بیشتر بخوانید:  جا به جایی حجم عظیمی از اتریوم از سوی نهنگ ها

زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت کاردانو، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای کاردانو را مشاهده نمایید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا