صرافی کوینکده
دسته‌بندی نشده

اندرو یانگ Andrew Yang کیست ؟ | بیوگرافی بنیان گذار Vanture for America

بیوگرافی اندرو یانگ (Andrew Yang):

اندرو یانگ سال 1975 درآمریکا متولد شده است و در حال حاضر در نیویورک زندگی میکند او ابتدا در دانشگاه براون در رشته ی علوم سیاسی و اقتصاد , سپس در دانشگاه کلمبیا در رشته ی حقوق به تحصیل پرداخته البته او فقط چند ماه به شغل وکالت مشغول بود و بعد از راه اندازی استارت آپ های گوناگون سرانجام مدیر عامل یک شرکت شد و در حال حاضر یکی از کار آفرینان و تاجران معروف آمریکاست.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

اندرو یانگ به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2020 انتخاب شد که البته در این زمینه ناموفق بود ولی به خاطر مبارزات سیاسی اش برای ریاست جمهوری به فردی مشهور در ایالات متحده تبدیل شده است.همچنین او بنیانگذار یک سازمان خصوصی برای ایجاد شغل در شهر های آمریکا است به نام ونتور فور آمریکا Vanture for America  برای جوانان بیکاری که تازه فارغ التحصیل شده اند کار این شرکت متصل کردن این افراد به شرکت های نو آور و نوپاست.و در حال حاضر به خاطر راه اندازی و مشاوره دادن به استارت آپ های گوناگون فردی محبوب و مشهور در آمریکای شمالی است.


عملکرد اندرو یانگ (Andrew Yang):

اندرو یانگ در میان نامزد های انتخاباتی 2020 یکی از متفاوت ترین روش های تبلیغات را داشت این پیشنهاد در قالب UBI به معنی درآمد پایه جهانی را مطرح کرد در واقع یانگ با سود سهام آزادی میخواست مبلغ 1000 دلار ماهانه به هر فرد بزرگسال آمریکایی بالای 18 سال بدهد.

اندرو یانگ در یک جلسه در مورد مشاغل صنعتی آمریکا که باید قوانین و مقررات کامل تری برای آن وضع شود صحبت کرد همچنین در این جلسه درمورد قوانین و مقررات ارز دیجیتال نیز مطالبی گفت و پیشنهاد او برای یک رای گیری بدون تقلب استفاده از رای گیری الکترونیکی به وسیله ی شبکه ی بلاکچین بود.

بیشتر بخوانید:  بیت کوین تا ماه اکتبر 2021 به 286000 دلار می رسد اگر ...؟

درست است که اندرو در سال 2019 نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا شناخته شد ولی فعالیت های سیاسی و حمایت های غیر قانونی که پشت وی بود باعث نامناسب شناخته شدن این نامزد انتخاباتی گشت و سرانجام با شکست رو به رو شد.

البته پیش بینی آینده ی این فرد سیاسی , اقتصادی آمریکایی و فعالیت های او بس دشوار است و واضح است که فعالیت های سیاسی اش با ریاست جمهوری بایدن بیش از قبل هم خواهد شد.وی در سال 2012 از سوی اوباما عنوان قهرمان کاخ سفید را گرفت و در سال 2015 به عنوان سفیر کار آفرینی جهانی رئیس جمهور انتخاب شد.

اندرو دو کتاب به نام های (جنگ با مردم عادی) در سال 2018 و (افراد باهوش باید چه چیزهایی بسازند) در سال 2014 نوشته است البته ناگفته نماند که اندرو یانگ به حداکثر رساندن رفاه انسان ها تاکید دارد و سرمایه داری انسانی را بدین صورت تعریف میکند :

انسان ها از پول مهم تر هستند و واحد اقتصاد سرمایه داری انسانی هر شخص است , نه هر دلار

همچنین یانگ در امور خیر خواهانه همیشه پیش قدم است  و اولین تلاش یانگ در سال 2000 بود که توانست وب سایتی برای جلب افراد مشهور با هدف کمک های خیریه راه اندازی  کند.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fNKHK

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا