صرافی ایرانیکارت
بیوگرافی

اریک لارچویک Eric Larcheveque کیست ؟ | موسس شرکت لجر

بیوگرافی اریک لارچویک (Eric Larcheveque):

می دانید که برای یک سرمایه گذاری امن استفاده از چه نوع کیف پول ارز دیجیتالی بسیار اهمیت دارد. البته که امروزه کیف پول های دیجیتالی زیادی وجود دارند ,اریک لارچویک یکی از کسانی است که کیف پول دیجیتالی ساخته که در متن زیر بیشتر به آن می پردازیم.

سلام کریپتو

اریک لارچویک (Eric Larcheveque) در سال 1973 در فرانسه متولد شد (48 ساله است) و اکنون در پاریس اقامت دارد .وی از دانشگاه ESIEE پاریس مدرک خود را گرفته است.اریک یکی از کار آفرینان و سرمایه گذاران فرانسوی محسوب می شود ,همچنین وی از سال 1996 شرکت های مختلفی با هدف ارتقای ارز های دیجیتال را در بخش های مختلف در سراسر اروپا تأسیس کرده است.علت شهرت وی در زمینه ی ارز های دیجیتال؛ ساخت کیف پول ذخیره رمز ارز ،  لجر می باشد.

وی بنیان گذار و مدیر اسبق کوین هوس (Coinhouse) بوده است. (به معنی خانه ی بیت کوین) این شرکت در سال 2014 تاسیس شده و هدف از تاسیس آن ارتقای پروژه های مربوط به ارز های دیجیتالی است که اولین مرکز غیر متمرکز خرید ارز های دیجیتال در اروپا بود.اریک لارچویک شرکت لجر (Ledger) را تاسیس کرد که یک شرکت امنیتی بیت کوین است.راه حل های امنیتی برای ارز های دیجیتال و برنامه بلاکچین ارائه می دهد. البته فقط تا سال 2019 در این شرکت فعالیت کرد و بعد از آن از این سمت نیز کناره گیری کرد.


عملکرد اریک لارچویک (Eric Larcheveque) در لجر:

شرکت لجر ضرورت استفاده از کیف پول سخت افزاری و اهمیت استفاده از تراشه های امن و بهترین اقدامات امنیتی رمزنگاری را به کاربران نشان می دهد. همچنین کیف پول های سخت افزاری شما را با مالکیت و کنترل دارایی های رمزنگاری شده توانمندتر می کنند.

بیشتر بخوانید:  چانگ پنگ ژائو Changpeng Zhao کیست ؟ | بنیان گذار بایننس

این کیف پول سخت افزاری که مبتنی بر کارت هوشمند است ,کارت هوشمند یک عنصر ایمن می باشد ، بنابراین به نظر می رسد یک کلید USB است اما در واقع ، آن یک کامپیوتر کوچک به حساب می آید.  حالا سوال پیش می اید که این کامپیوتر کوچک چه کاری انجام می دهد؟ کلیدهای خصوصی شما را در خود نگه می دارد و همچنین معاملات شما را نیز امضا می کند ، مانند یک برنامه Chrome است بنابراین در هر نوع رایانه ای کار می کند.

صرافی کوینکده

کیف پول های سخت افزاری قرار است به دستگاه های امنیتی شخصی تبدیل شوند آنها نه تنها برای ایمن سازی بیت کوین یا دارایی های دیجیتالی دیگر به کار می روند ، بلکه هویت های دیجیتال (FIDO) شما را مدیریت می کنند و ارتباطات شما را ایمن می سازنند.

کناره گیری اریک لارچویک از مدیریت لجر بزرگ ترین اتفاق در سال 2019 بود, وی انگیزه خود را از این کار توازن اجرای روزانه با دیدگاه استراتژیک سطح بالا عنوان کرد.البته بعد کناره گیری نیز با آنها فعالیت هایی داشته و به توسعه ی کار فکر می کند.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fN7wr


با افراد بیشتری آشنا شوید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا