صرافی کوینکده
بیوگرافی

تیم دراپر Tim Draper کیست ؟ | سرمایه گذار تزوس

بیوگرافی تیم دراپر (Tim Draper):

تیم دراپر (Tim Draper) در سال 1958 در ایلینویز آمریکا متولد شده (63 ساله است), او در دانشکده ی بازرگانی دانشگاه هاروارد (MBA) و در رشته ی  مهندسی برق دانشگاه استنفورد به تحصیل پرداخته است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

او از علاقه مندان به سرمایه گذاری در مشاغل تجاری میباشد که در اوایل پیدایش شرکت تسلا در این شرکت نیز سرمایه گذاری کرد همچنین از بنیانگذاران شرکت Draper Fisher Jurvetson که یک شرکت سرمایه گذاری در آمریکاست میباشد البته این شرکت هنوز در مراحل اولیه است و مانند مدرسه ای برای کار آفرینان محسوب میشود ولی در حال حاضر فعالیت تخصصی تیم دراپر روی رمز ارزهاست و یکی از سرمایه گذاران ارز دیجیتال تزوس (Tezos) است این رمز ارز تا به حال موفق بوده و توانسته 232 میلیون دلار از توکن هایش را به فروش برساند ولی تیم دراپر همیشه طرفدار بیت کوین است و به آن به چشم طلای ارز دیجیتال مینگرد.

تیم دراپر یکی از سرمایه گذاران فعال ارز دیجیتال بوده است که هفت سال در این حوزه فعالیت داشته و دارای چندین پروژه در این زمینه است و در صرافی کوین بیس (Coinbase) سرمایه گذاری های چند میلیون دلاری انجام داده و در سال 2019 به طور رسمی و کامل از سهام عمومی خارج شد دلیل کارش هم تمرکز بیشتر روی ارز های دیجیتالی است.

تیم دراپر به خاطر حمایت از بلاکچین های مختلف اعم از کوچک و بزرگ شهرت فراوانی دارد ولی یک سرمایه گذار خطرناک آمریکایی محسوب میشود که در چندین استارت آپ رمز ارز و بلاکچین سرمایه گذاری کرده است.

تیم دراپر میلیاردر معروفی است که در حال حاضر 30 هزار بیت کوین دارد و در صحبت های اخیرش 5 آلت کوین مورد علاقه اش را برملا کرد که از جمله : بیت کوین کش (BCH), ریپل (XRP) ,آرگون (ANT) و تزوس (XTZ) میباشد.

بیشتر بخوانید:  آرتور هیز Arthur Hayes کیست ؟ | موسس صرافی بیتمکس BitMex

آقای تیم دراپر که هم اکنون نماینده ی طرفداران بیت کوین محسوب میشود معتقد است ارزش دلار سقوط خواهد کرد ولی ارزش ارز های دیجیتالی روز به روز افزایش میابد.


عملکرد تیم  دراپر (Tim Draper):

بازار ارز های دیجیتال نوسانات زیادی دارد و این موضوع پیش بینی در این حیطه را  بسیار سخت کرده اما تیم دراپر تا به حال نظرات و پیش بینی های درستی انجام داده و پیش بینی های او اکثرا به حقیقت میپیوندد البته او ضرر هایی هم در این زمینه داشته ولی موفقیت هایش بیشتر به چشم میخورد یکی از عواملی که باعث میشود پیش بینی هایش به حقیقت بپیوندد ثبات بازار است.وی در سرمایه گذاری فردی بسیار موفق است و از آخرین سرمایه گذاری اش سود بسیار زیادی بدست آورده است.

همچنین او در سال 2012 دانشگاه Draper را با اکتفا به جمله ی برای تغییر جهان باید آموزش را تغییر دهیم ,تاسیس کرد این دانشگاه برای آموزش کار آفرینی در سطح جهانی روشی کاملا جدید ارائه میدهد ,تیم دراپر با آموزش عملی یک برنامه درسی نوآورانه و رهبری فکر ، کارآفرینان جوان ، بنیان گذار های استارت آپ و مدیران را گرد هم جمع میکند. این سرمایه گذار موفق تنها به بیت کوین اکتفا نکرده و همیشه در میان دارایی های خود از آلت کوین ها غافل نشده است.همچنین او در سال 1994 یک تیم برای یادگیری کسب و کار آفرینی برای کودکان و خردسالان به نام Bizworld تحت عنوان یک موسسه ی غیر انتفاعی تاسیس کرد.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fNKLA


با افراد بیشتری آشنا شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا