تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتالتریدینگ و سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال

تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم 4 ساعته 2020/01/27

salamcrypto

با توجه به تشکیل کانال صعودی و شکست مقاومت محدوده 8400 دلاری موضع کلی قیمت صعودی خواهد بود. ولی در این میان مقاومت های مهمی پیش رو می باشد. که یکی از آنها همین محدوده 8400 است. پس از شکست مقاومت و فاصله گرفتن کندل ها از ابر کومو و با توجه به اصل موج شماری ، پس از موج پنجم صعودی انتظار اصلاح وجود داشت که هم اکنون در موج دوم اصلاح قرار داریم. با توجه به حجم کم معاملات و نیز عدم تقاضای زیاد برای خرید و همچنین تشکیل موج سوم و پپایانی اصلاحی ، احتمال پولبک و بازگشت به سطح مقاومت شکسته شده و نهایتا کف کانال صعودی دور از انتظار نیست. ما در این مقاله تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم 4 ساعته 2020/01/27 را به اطلاع شما دوستان میرسانیم.

بررسی تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم 4 ساعته در تاریخ 2020/01/27

با توجه به این که کندل ها در ابر کومو قرار دارند در حال حاضر برای کوتاه مدت پوزیشن خاصی مد نظر نیست. اما به طور کلی این ارز حالت صعودی به خود گرفته است.

تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم 4 ساعته 2020/01/27 - زوم ارز

توصیه ما به شما

با توجه به تعطیلی بازار چین به مناسبت سال نو چینی و نیز شیوع بیماری جدید و قرنطینه شدن سه شهر بزرگ چین تا مدتی کوتاه شاهد روند نزولی خواهیم بود. از این جهت به معامله گران توصیه می کنم از رفتارهای هیجانی دوری کنند.

صرافی ایرانی کارت

ممنونیم که تا آخر این تحلیل با ما همراه بودید ، همچنین می توانید با مراجعه به صفحه تحلیل تکنیکال و تحلیل های روزانه بیت کوین را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 30 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا