صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 5 مهر 1400

تحلیل تکنیکال بیت کوین Btc در تاریخ 5 مهر 1400

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، با تحلیل تکنیکال دیگری از بیت کوین در خدمت شما  هستیم.

سلام کریپتو

تحلیل بیت کوین امروز 5 مهر 1400

بازه زمانی 4 ساعته

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله در قیمت 44030 دلار در حال معامله شدن می باشد. همان طور که می دانید بیت کوین در تایم فریم 4 ساعته در یک کانال نزولی قرار دارد. که به تازگی به سقف کانال نزدیک شده است. همچنین در تایم فریم 1 ساعته در یک کانال رنج قرار گرفته که باز هم به سقف کانال نزدیک شده است. این محدوده سقف کانال ها، محدوده مقاومتی بسیار مهمی است که جهت گیری روند بیت کوین به آن بستگی دارد.

اگر بیت کوین بتواند محدوده 44000 تا 44700 را بشکند و بالای آن کندل روزانه بسته شود، راه برای ادامه حرکت بیت کوین تا سقف های قبلی هموارتر خواهد شد. اما اگر این مقاومت شکسته نشود، و تقاضای خرید در قیمت های بالاتر وجود نداشته باشد، شرایط برای بیت کوین و بازار دشوار خواهد شد. که در آن صورت می تواند حتی کف قبلی خود یعنی محدوده 40000 دلار را هم بشکند.

خط روند صعودی مشخص شده در چارت بسیار مهم است. زیرا شکست آن می تواند یه نشانه برای برگشت بازار باشد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل روزانه پنج ارز دیجیتال بازار

اندیکاتور ایچیموکو هم نشان از مقاومت سنگین در محدوده 44 هزار دارد.

صرافی کوینکده

طبق رفتار حرکتی بیت کوین که بعد از حرکت های جهشی مدتی استراحت می کند، بیشتر انتظار داریم در این محدوده قیمتی بیت کوین مدت کوتاهی رنج بزند. که در این صورت فرصت مناسبی برای آلت کوین هاست که به حرکت های خود ادامه بدهند و به سمت سقف های قبلی پیشروی کنند.

تحلیل بیت کوین امروز 5 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل بیت کوین امروز 5 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته

تحلیل دامیننس

دامیننس بیت کوین در حال حاضر روی عدد 41.87 قرار دارد و نسبت به روز قبل (42.07) مقدار جریی کاهش داشته. که طبیعی است. آلت کوین ها مقدار بیشتری نسبت به بیت کوین افزایش قیمت را تجربه کرده اند.

تحلیل شاخص کل بازار

به دلیل اینکه بیشترین حجم بازار برای بیت کوین است، چارت شاخص کل شباهت بالایی با چارت بیت کوین دارد و هم اکنون بر روی عدد 1.98 که در منطقه مقاومتی 2 هزار میلیارد دلاری می باشد، قرار دارد. برای تزریق پول بیشتر به بازار نیاز به اخبار مثبتی است که بتواند سرمایه گذاران بیشتری را جذب بازار رمز ارزها کند.

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا