صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 7 مهر 1400

تحلیل تکنیکال بیت کوین Btc در تاریخ 7 مهر 1400

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از بیت کوین در خدمت شما  هستیم.

سلام کریپتو

تحلیل بیت کوین امروز 7 مهر 1400

بازه زمانی 4 ساعته:

روز گذشته با بیشتر شدن اخبار منفی از سوی چین، قیمت بیت کوین با کاهشی که داشت، توانست تا محدوده 40700 دلار ریزش داشته باشد. و کندل روزانه در قیمت 41026 دلار بسته شد.

حمایت محدوده 40000 دلاری برای چهارمین بار متوالی به قیمت واکنش داد، و با آغاز روز جدید حرکت بیت کوین رو به بالا آغاز شد.

تقاطع دو حمایت خیلی مهم یعنی، خط میدلاین کانال نزولی و همین طور محدوده حمایتی افقی 40000 دلار توانست بیت کوین را رو به بالا برگرداند. قیمت بیت کوین در زمان نگارش این مقاله 42380 می باشد.

در الگوی مثلث نزولی که بیت کوین تشکیل داده، که به صورتی است احتمال شکست از هر طرفی وجود دارد. تا خارج نشدن قیمت از داخل این مثلث نمیتوان تصمیم نهایی را برای ادامه روند بیت کوین گرفت.

صرافی کوینکده

اما به طور کلی انتظار داریم در صورتی که خط مقاومت ضلع بالای مثلث شکسته شود، بیت کوین بتواند مقاومت 44000 دلاری را هم بشکند. اگر هم بیت کوین مثلث را از پایین بشکند، با احتمال بالا محدوده حمایتی 37600 تا 37000 را خواهد دید.

در کوتاه مدت و برای نوسان گیری، محدوده حرکتی بیت کوین بین 41000 تا 43000 قرار گرفته است. این محدوده از بالا با ابر ایچیموکو برخورد میکند. که مقاومت مهمی را ایجاد کرده است. خط تنکانسن ایچیموکو هم، خط کیجونسن را به سمت پایین قطع کرده، که نشان از سیگنال نزولی میدهد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل روزانه پنج ارز دیجیتال بازار

شرایط معامله شرایط مطلوبی نیست. به همین دلیل توصیه ای جهت خرید تا مشخص شدن روند نداریم.

تحلیل بیت کوین امروز 7 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل بیت کوین امروز 7 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته

تحلیل دامیننس بیت کوین

دامیننس بیت کوین روز گذشته افزایش داشت، و در حال حاضر به عدد 42.20 رسیده است.

شرایط بازار به گونه ای رقم میخورد که با ریزش بیت کوین دامیننس آن بالا میرود. یعنی آلت کوین ها ریزش بیشتری داشتند. شکست مقاومت محدوده 42.20 می تواند به ادامه روند بیت کوین کمک کند. برای این منظور بیت کوین باید یک ریزش دیگر را تجربه کند تا دامیننس آن بالا رود.

از طرفی با هر بار ریزش بیت کوین خریداران سازمانی و سرمایه گذاران اروپایی به خرید بیت کوین اقدام میکنند. موجودی بیت کوین در صرافی ها به کمترین میزان خود در طول 14 ماه گذشته رسیده است. این علایم نشان دهنده کاهش عرضه می باشد، که در آینده می تواند باعث یک حرکت صعودی دیگر در بیت کوین شود.

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید:

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا