تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه | تحلیل بیت کوین در تاریخ 09-01-99

salamcrypto

می خواهیم به یک تحلیل تکنیکال بیت کوین در تاریخ 09-01-99 بپردازیم. تحلیل تکنیکال بیت کوین در بازه زمانی روزانه است. ما توسط 9 اندیکاتور تحلیل رمز ارز بیت کوین را انجام دادیم . شایان ذکر است که در این پست هیچ سیگنالی جهت خرید یا فروش داده نمی شود . و شما کاربر عزیز می توانید با تحلیل نهایی خود اقدام به خرید یا فروش رمز ارز خود نمایید.


تحلیل تکنیکال بیت کوین در تاریخ 09-01-99

در عکس شاخص مشخص است که بیت کوین هنور از روند نزولی بلند مدت خارج نشده است. و با برخورد به آن روند بازار ، روند ریزشی به خود گرفت.

اما تحلیل های به صورتی است که بتوانید در تایم فریم های کوچکتر خرید و فروش نمایید. همانطور که در تحلیل دیروز پیش بینی کردم . بیت کوین روال ریزشی را پیش گرفت و خط روند صعودی کوتاه مدت خود را شکست ( خط فیبو 6642 را شکست ) و همانطور که در شکل مشاهده می کنید یک خط روند نزولی را پیش گرفته است. امکان دارد تا حدود قیمتی 5920 ریزش نماید.

بیشتر بخوانید: تحلیل بیت کوین در تاریخ 08-01-99

همانطور که در اندیکاتور RSI مشاهده می نمایید. خط روند در این اندیکاتور شکسته شده است . و افرادی که در بازه زمانی روزانه ترید می کنند . بهتر است رمز ارز خود را بفروشند.همچنین اندیکاتور ma نشان از نزولی بودن بازار را میدهد. اما اندیکاتور MACD  هنوز سیگنالی جهت فروش اعلام نکرده است و خط macd  هنوز نشان از صعودی بودن بازار را می دهد. البته کمی خط macd رو به پایین می باشد و باید منتظر بود ،و دید که آیا اندیکاتور macd  نشان از بازار نزولی را می دهد یا خیر.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 10 اسفند 99 | ریزش قیمت تا کجا ادامه خواهد داشت ؟

تحلیل تکنیکال بیت کوین در تاریخ 09-01-99 - عکس اول

همانطور که در اندیکاتور های زیر مشاهده می نمایید . امروز نسبت به دیروز نقدینگی بازار کمتر می باشد.همچنین بر اساس اندیکاتور momentum  خط روند شکسته شده و بازار به سمت خط 0 پیش می رود . که این نشان دهنده روال خوبی نیست .اما بر اساس Parabolic SAR  هنوز روند صعودی می باشد . و هیچ بر خوردی با نمودار نداشته است.

تحلیل تکنیکال بیت کوین در تاریخ 09-01-99 - عکس دوم

اگر بسیار دقیق به اسیلاتور stochastic نگاه کنید ، دو خط یکدیگر را قطع کرده اند و احتمال ریزشی بودن بازار را می دهد. اما اندیکاتور adx می گوید که قدرت ریزشی بودن بازار کم است ، و خطوط  DI+ و DI- در راستای همدیگر حرکت میکنند .و از آنجایی که هنوز DI+ خط DI- را قطع نکرده .پس نشان از روال نزولی است . و بر اساس اندیکاتور دیگر برای بیت کوین یک سقف زده شده و نمودار روال نزولی را پیش گرفته است.

تحلیل تکنیکال بیت کوین در تاریخ 09-01-99 - عکس سوم


نتیجه گیری تحلیل تکنیکال رمز ارز بیت کوین در تاریخ 09-01-99

از آنجایی که خط روند صعودی شکسته شد و بیت کوین وارد یک روند نزولی شد.و پیش بینی می شود قیمت تا حدود 5930 ریزش داشته باشد. پس برای افرادی که قصد ورود به بازار را دارند کمی مکث کنند تا بازار از حالت ریزشی خارج شود و وارد روندی صعودی شود.


بیشتر بخوانید:

عاطفه قاضی حصاری

دکتری معماری کامپیوتر | مولف کتاب آموزش و پرورش | مدرس دانشگاه | محقق و پژوهشگر در زمینه های ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا