صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 9 مهر 1400

تحلیل تکنیکال بیت کوین Btc در تاریخ 9 مهر 1400

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از بیت کوین در خدمت شما  هستیم. بیت کوین در زمان نگارش این مقاله در قیمت 43716 در حال معامله می باشد.

سلام کریپتو

تحلیل بیت کوین امروز 9 مهر 1400

بازه زمانی 4 ساعته:

حرکت صعودی کوتاه مدت بیت کوین در روز گذشته، به حدی سریع بود که بیت کوین توانست خود را به مقاومت 44000 دلار برساند. کندل روزانه در قیمت 43824 دلار بسته شد. حمایت های حال حاضر بیت کوین، 43000 و 42800 می باشد، و در صورت شکست، حمایت بعدی 42500 است.

که از هر کدام از این ها می تواند مجددا برای تست مقاومت 44000 دلار استفاده کند. به دلیل اینکه هنوز در کانال نزولی قرار داریم، مقاومت های 44000 و 44500 برای ادامه حرکت و خروج بیت کوین از کانال نزولی، باید شکسته شود.

با توجه به خبر مثبت حمایت آمریکا از ارزهای دیجیتال، انتظار شکست این مقاومت بیشتر می شود. اما تا زمانی که مقاومت روی نمودار شکسته نشده نباید با اطمینان وارد خرید در این مناطق شد. معامله گرانی هم که در مناطق پایین تر خرید های خود را انجام داده اند، هوشیار باشند که در صورت وقوع علایم برگشت روند، از معامله خود خارج شوند.

از نظر زمانی، امروز انتظار داریم که بیت کوین مجددا به سمت مقاومت ها حرکت کند. اما هرچقدر زمان بیشتری سپری شود، و این اتفاق نیوفتد، مجددا می تواند به سمت حمایت های خود برگردد.

صرافی کوینکده
تحلیل بیت کوین امروز 9 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل بیت کوین امروز 9 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته

تحلیل بیت کوین بازه زمانی 1 ساعته:

در این بازه زمانی بیت کوین پتانسیل تشکیل یک واگرایی و برگشت روند را دارد. اگر در اندیکاتور MACD واگرایی اتفاق بیوفتد، در آن صورت هشدار تغییر روند صادر می شود، که در صورت شکست خط نارنجی رنگ پایین کانال صعودی، احتمال برگشت به سمت قیمت های پایین مجددا وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  رشد قیمت سه ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بازار
تحلیل بیت کوین بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل بیت کوین بازه زمانی 1 ساعته

تحلیل دامیننس بیت کوین

دامیننس بیت کوین نسبت به روز گذشته افزایش داشته و به عدد 42.32 رسیده است. البته بالاترین عددی که دیروز برای دامیننس ثبت شد، 42.44 بود. شکست مقاومت 42.40 و تثبیت بالای آن، همان طور که گفته شد، به شرط شکست قیمت 44500 می باشد.

تحلیل دامیننس تتر

دامیننس تتر روی عدد 3.52 و در منطقه حمایتی 3.50 قرار دارد، و منتظر حرکتی از سوی خریداران برای شکست این حمایت می باشد. با توجه به اینکه در یک کانال صعودی قرار دارد، احتمال برگشت دامیننس تتر به سمت بالا هم هنوز وجود دارد. که اگر این اتفاق بیوفتد، بازار دوباره نزولی میشود.

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید:

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا