تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 1 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل بیت کوین امروز 1 مرداد 99 ،قیمت بیت کوین در حال حاضر 9352 دلار می باشد.روز گذشته بیت کوین پس از مدت ها نوسان بالاخره حرکت صعودی خود را آغاز کرد و طی 24 ساعت گذشته یک افزایش 1.98 % را تجربه کرد. اکنون بسیار نزدیک به مقاومت 9380 دلار می باشد .در صورتی که بتواند از این مقاومت به صورت کامل عبور کند تارگت قیمتی برای آن احتمالا حدود 9800 تا 9900 دلار خواهد بود یعنی بیت کوین دوباره امکان بازگشت به کانال 10000 دلار را دارد. شاخص میانگین متحرک 33 روزه بیت کوین هنوز به طور قطعی صعود بیت کوین را نشان نداده است .با اندیکاتورها بررسی می کنیم:

با توجه به تصویر بالا خطوط ICHIMOCU افزایش قیمت را نشان می دهند اما ابر کومو هنوز بالای نمودار قیمتی قرار دارد و این نشان دهنده آن است که ممکن است شرایط کنونی پایدار نباشد. احتیاط کنید.اندیکاتور SAR با قرار گرفتن زیر نمودار در تایم فریم روزانه صعود قیمت را برای بیت کوین گزارش کرده است .


اندیکاتور RSI با قرار گرفتن بالای سطح میانی از شرایط مثبت بازار برای ترید خبر می دهد.اندیکاتور CCI نیز به سطح 100 رسیده که نشان از اطمینان خاطر برای خرید دارد.اندیکاتور ADX اما در تایم فریم دیلی آغاز صعود کم قدرت بیت کوین را نشان داده است.

تحلیل بیت کوین امروز 1 مرداد 99


اما در تایم فریم 4 ساعته اندیکاتور RSI نشان از شرایط بسیار مناسب برای ترید دارد.اما خط روند صعودی در اندیکاتور CCI در این تایم فریم نشان از یک مقاومت در مسیر حرکت بیت کوین دارد چناچه این خط روند را بشکند احتمال ریزش بیت کوین وجود دارد.اندیکاتور MACD نیز در این تایم فریم سیگنال خرید را اعلام کرده است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی _ امروز 17 دی ماه 1399

تحلیل بیت کوین امروز 1 مرداد 99

نتیجه تحلیل بیت کوین امروز 1 مرداد 99

بیت کوین روند صعودی را پیش گرفته اما این وضعیت امکان دارد پایدار نباشد زیرا خطوط روند در بعضی اندیکاتورها نشان از حضور یک مقاومت دارد.اگر به روند صعودی خود ادامه دهد بیت کوین دوباره وارد کانال 10000 دلار خواهد شد .اما توجه کنید که باید بازار را زیر نظر گرفت در تایم فریم های متفاوت چراکه ممکن است در تایم فریم های کوتاه مدت تر شرایط بازار برای ترید مناسب تر و کم خطر تر باشد.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 1 مرداد 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا