تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه | تحلیل بیت کوین در تاریخ 10-01-99

salamcrypto

با یک تحلیل دیگر از رمز ارز بیت کوین با شما همراه هستیم .همانطور که در تحلیل ‘ تحلیل بیت کوین در تاریخ 10-01-99 ‘ گفته شد . روند بیت کوین ریزشی است و افرادی که در کوتاه مدت ترید میکنند باید btc  خود را بفروشند و در قیمتی پایین تر وارد شوند .ما در این تحلیل نیز شما را با حرکت قیمتی بیت کوین در تایم فریم روزانه آشنا می کنیم.

همانطور که دیروز گفته شد بیت کوین یک روند ریزشی را شروع کرده است .و پیش بینی ما جهت ریزش قیمت بیت کوین حدود 5900 است .و هنوز به خط فیبو 5900 نرسیده که ببینیم چه واکنشی نشان می دهد.

بر اساس اندیکاتور RSI  نیز روند ریزشی است و خط روند در rsi  دیروز شکسته شد .اما در MACD  روند را صعودی نشان می دهد .اما خب اگر با سیگنالی که  MACD اعلام کرده بود ، خرید را انجام میدادید هنوز در سود قرار داشتید.همچنین اندیکاتور ma  هنوز روال را ریزشی اعلام می کند .

تحلیل بیت کوین در تاریخ 10-01-99 - تحلیل اول

بر اساس عکس زیر دو تا از اندیکاتور ها سیگنال برای فروش را اعلام کردند . هر چند یکم دیر اعلام کردند برای فروش ، اما جلوی ضرر را از هر جایی بگیرید منفعت است. همچنین بر اساس تحلیل زیر روند نقدینگی بازار رو به کاهش است . البته تمام این تحلیل در تایم فریم روزانه است و به نظر بنده و تحلیل در تایم فریم هفتگی روند در آینده ای نزدیک صعودی خواهد شد .

صرافی ایرانی کارت

تحلیل بیت کوین در تاریخ 10-01-99 - تحلیل دوم

بر اساس parabolic sar روند صعودی است .چون برخوردی با نمودار نداشته است . اما به نظرم به زودی روند را ریزشی اعلام می کند . همچنین اندیکاتور ADX نشان از قدرت پایین روند ریزشی است .اما هنوز DI+ خط DI-  را قطع نکرده و برای افرادی که می خواهند در حالت safe  خرید داشته باشند ، هنوز سیگنالی اعلامی نکرده است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال استلار در تایم فریم هفتگی _ 16 مرداد ماه 1399

تحلیل بیت کوین در تاریخ 10-01-99 - تحلیل سوم


نتیجه گیری تحلیل بیت کوین در تاریخ 10-01-99

روند قیمت بیت کوین در تایم فریم روزانه کاهشی است ، اما به نظر بنده این روند پایدار نیست و بر اساس تحلیل خودم که در تایم فریم هفتگی داشتم،روند قیمتی افزایشی خواهد شد . اما اگر شما یک تریدر کوتاه مدت هستید دیروز باید بیت کوین خود را می فروختید و در قیمتی پایین تر می خریدید ، و اگر هنوز وارد بازار نشدید ، زمان مناسبی برا ورود نمی باشد . و باید منتظر ماند تا ببینیم خط حمایت 5900 می تواند باعث شود که بیت کوین روند ریزشی خود را ادامه ندهد.با ما همراه باشید.

” ممنون که تا پایان مقاله تحلیل بیت کوین در تاریخ 10-01-99 با ما همراه بودید “


بیشتر بخوانید:

عاطفه قاضی حصاری

دکتری معماری کامپیوتر | مولف کتاب آموزش و پرورش | مدرس دانشگاه | محقق و پژوهشگر در زمینه های ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا