تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 10 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل بیت کوین امروز 10 مهر 99 ، بیت کوین روز گذشته بین دو قیمت 10843 و 10665 دلار در نوسان بود.قیمت کنونی بیت کوین 10815 دلار است.این ارز محبوب امروز تا 10865 دلار هم صعود داشته اما دوباره ریزش داشت.همانطور که گفتیم در ناحیه 10850 دلار مقاومت خیلی مهمی دارد که هنوز موفق به شکست ان نشده است.اگر بیت کوین موفق به شکست مقاومت 10850 دلار،تارگت بعدی 10950 دلار خواهد بود.همه چیز به این بستگی دارد که میزان تقاضا در ناحیه 10850 دلار به چه شکل باشد.اگر تقاضا زیاد باشد مقاومت شکسته شده و سطح 10950 دلار دست یافتنی میشود.در ادامه نمودار شمعی بیت کوین را در تایم فریم های مختلف با اندیکاتور ها بررسی خواهیم کرد.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال بیت کوین 10 مهر 99

درتایم فریم روزانه

خط baseline ایچیموکو بسیار به خط conversion نزدیک شده و احتمال درگیری این دو خط وجود دارد.کندل های روزانه در حال درگیری با ابرکومو هستد اما هنوز موفق به عبور از ابرکومو نشده اند.

در تایم فریم روزانه شاخص MOM از سطح 0 به سمت بالا در حرکت است که نشانه خیلی خوبی است.دو خط مکدی و سیگنال نیز در شرایط نسبتا خوبی هستند.شاخص SAR هنوز یک روند منفی را نشان میدهد.خط روند تا حدی شکسته شده است و در یک روند صعودی قرار داریم.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 20 تیر 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تایم فریم 4 ساعته

صرافی ایرانی کارت

در تایم فریم 4 ساعته دو خط مکدی و سیگنال وضعیت خاصی را نشان نمیدهند.شاخص MOM هنوز روی سطح 0 است و صعودی چندان را پیش  بینی نکرده است.خط baseline و conversion ایچیموکو یکدیگر را قطع کرده اند اما شکست انها کامل نشده است.نکته خوب این است که کندل های 4 ساعته بالای ابرکومو قرار دارند.


نتیجه کلی تحلیل بیت کوین امروز 10 مهر 99:

بیت کوین به طور کلی در وضعیت خوبی قرار دارد.نکته ای که به شدت حائز اهمیت است این است که مقاومت 10850 دلار شکسته میشود یا خیر!و اگر شکسته شود ایا بالای این سطح تقاضا به حدی خواهد بود که قیمت تثبیت شود؟

 

این تحلیل صرفا نطر شخصی است و تیم زوم ارز هیچ مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 10 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید :

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

7 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا