تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 10 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل بیت کوین امروز 10 آذر 99  ، روز گذشته بیت کوین مقاومت ۱۷٬۹۰۰ دلار و ۱۸٬۲۰۰ دلار را شکست داد و هم‌اکنون باقیمت ۱۸٬۵۰۰ دلار در حال معامله شدن است. گاوهای بیت کوین دوباره رالی را در دست گرفتند و به دنبال قیمت‌های بالاتر هستند، مقاومت بعدی بیت کوین در محدوده ۱۸٬۷۵۰ دلار و ۱۸٬۸۰۰ دلار است، اگر بیت کوین به این سطح برسد و موفق به شکست کامل این محدوده شود، تارگت بعدی ۱۹٬۱۰۰ دلار خواهد بود، تا زمانی که بیت کوین بالای حمایت ۱۸٬۲۵۰ دلار در حال معامله شدن است انتظار صعود را داریم. در ساعت‌های گذشته دامیننس بیت کوین کمی کاهش داشت اما دوباره در حال رشد است. اگر بیت کوین حمایت ۱۸٬۲۵۰ دلار را به سمت پایین قطع کند ممکن است باعث ریزش قیمت چشمگیری بشود. دیروز به اهمیت عید شکر گذاری و اهمیت آن در قیمت بیت کوین اشاره کردم. در ادامه این مطلب نمودار شمعی بیت کوین را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد. فراموش نکنید که اندیکاتورها ابزارهایی تأخیری هستند و از آن‌ها صرفاً برای تأیید استفاده می‌شود.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 10 آذر 99

تایم فریم روزانه

خط conversion ایچیموکو در این تایم فریم ، دوباره در وضعیت خوبی قرار گرفت و به نوعی سیگنال خرید داده است .

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 4 تیر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin در تایم فریم روزانه
تحلیل بیت کوین امروز 10 آذر 99
تحلیل بیت کوین 99.9.10

اگر کندل روزانه بالای میانگین متحرک ۹ روزه بسته شود، نشانه خوبی برای صعودهای بعدی بیت کوین خواهد بود. شاخص RSI همچنان بالای سطح ۵۰ است و وضعیت خوبی دارد. اگر گاوها قدرت کافی برای شکست ۱۸٬۸۰۰ دلار را نداشته باشند ممکن است کاهش قیمت شدیدی اتفاق بیافتد.


تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل بیت کوین امروز 10 آذر 99
تحلیل بیت کوین 99.9.10

در این تایم فریم شاخص RSI بالای سطح ۵۰ و در وضعیت خوبی قرار دارد، میانگین متحرک ۹ روزه نیز پایین کندل های ۴ ساعت است. با توجه به اینکه کندل قبلی بالای مقاومت ۱۸٬۲۰۰ دلار بسته شد، می‌توان به تثبیت قیمت در این محدوده امیدوار بود.


کلام آخر تحلیل بیت کوین امروز 10 آذر 99

بیت کوین، بین دو محدوده مهم ۱۸٬۲۵۰ دلار و ۱۸٬۸۰۰ دلار قرار دارد، اگر هرکدام از این خطوط شکسته شود حرکت بعدی بیت کوین مشخص می‌شود، دقت کنید که درگیر شکست‌های جعلی نشوید.

صرافی ایرانی کارت

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل بیت کوین امروز 10 آذر 99  ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fLugB


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا