تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 10 اسفند 99 | ریزش قیمت تا کجا ادامه خواهد داشت ؟

تحلیل بیت کوین امروز 10 اسفند 99 ، با سلام  خدمت همراهان همیشگی زوم ارز و علاقه مندان به بازار ارزهای دیجیتال ، با تحلیل تکنیکال بیت کوین در خدمت شما هستیم . راستی شما هم می توانید بعد از مطالعه این مقاله ، نظرات خود را در رابطه با ادامه روند بیت کوین در قسمت کامنت ها با بقیه کاربران به اشتراک بگذارید . ریزش قیمت بیت کوین در شب گذشته تعداد زیادی از معامله گران را نگران کرده و سوال ها اینجا است که این ریزش تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد ؟ نقاط مناسب برای ورود مجدد کجا است ؟ آیا بیت کوین ممکن است تا 30 هزار دلار هم ریزش داشته باشد ؟ در ادامه این مقاله همه سناریوهای  پیش روی بیت کوین را با هم بررسی خواهیم کرد ، با ما همراه باشید .

در زمان نگارش این تحلیل ، ارز دیجیتال بیت کوین با قیمت 44700 دلار در حال معامله شدن است ، در صورتی که محدوده حمایتی 44800 دلار از دست برود ، احتمال ریزش تا 44000 دلار هم وجود دارد ، اگر حمایت 44000 دلار هم به خوبی اعمال نشود ، سطح پشتیبانی بعدی 42500-41600 دلار است . به هر حال بیت کوین سطح کلیدی 45000 دلار را از دست داده و این موضوع ، تا حد زیادی باعث شده ترس بر بازار غلبه کند . هر یک از محدوده های حمایتی که نام برده شد ، نقاط مناسبی برای ورود مجدد به بازار و خرید پله ای است ، از این ریزش قیمت ها نترسید ، هر ریزش قیمت ، فرصت خوبی برای سرمایه گذاری است ، با این کاهش قیمت ، ارزش تعداد زیادی از آلت کوین ها هم ریزش داشته و موقعیت مناسبی را برای خرید فراهم کرده است .

تحلیل تکنیکال ویدیویی بیت کوین امروز 10 اسفند 99

 

 


تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 10 اسفند 99

بازه زمانی روزانه

تحلیل بیت کوین امروز 10 اسفند 99
تحلیل بیت کوین 99.12.10

با توجه به اینکه کندل روز گذشته تقریبا روی 45000 دلار بسته شد ، شرایط را کمی برای ادامه رشد بیت کوین ، سخت کرد . اگر خط میانی کانال صعودی (خط سبزرنگ) از دست برود ، احتمال ریزش تا خط روند صعودی بعدی (خط قرمز رنگ ) وجود دارد . نهایتا با ریزش قیمت از خط روند صعودی ، کف کانال صعودی حمایت اصلی بعدی است که در محدوده 33000 دلار است .


بازه زمانی 4 ساعت

تحلیل بیت کوین امروز 10 اسفند 99
تحلیل بیت کوین 99.12.10

مستطیل های صورتی رنگ ، سطوح پشتیبانی بیت کوین هستند ، شاخص RSI اگر خط روند صعودی خود را به طور کاممل شکست دهد ، سیگنال فروش قطعی است ، احتمال اینکه در کوتاه مدت بازهم به ریزش قیمت خود ادامه دهد ، وجود دارد .


نمودار دامیننس بیت کوین

دامیننس بیت کوین 99.12.10
دامیننس بیت کوین 99.12.10

علی رغم ریزش ، دامیننس بیت کوین در حال افزایش است ، این موضوع نشان می دهد ، عده زیادی از این کاهش قیمت استفاده کرده و در حال خرید هستند ،


کلام آخر تحلیل بیت کوین امروز 10 اسفند 99

وضعیت بیت کوین در حال حاضر ریزشی است ،بیت کوین برای اینکه دوباره حمایت شود به سرمایه های کلیدی و اخبار خوب نیاز دارد ، البته بعضی فاکتورها نشان می دهد که بیت کوین در حال حمایت شدن است ،  در صورتی که امروز در بازار معامله می کنید ،  حد سود و حدضرر فراموش نشود .

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 10 اسفند 99  ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

 

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا