تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه | تحلیل بیت کوین در تاریخ 11-01-99

تحلیل بیت کوین در تاریخ 11-01-99 ؛ با یک تحلیل دیگر برای رمز ارز بیت کوین با شما همراه هستیم .همانطور که در تحلیل بیت کوین در تاریخ 10-01-99 ‘ گفته شد .بیت کوین تا حدود 5900 ریخت و دقیقا به خط فیبو حدود 5900 واکنش نشان داد و بازار برگشت و الان باید منتظر ماند و دید کامل خط روند نزولی کوتاه مدت را میشکند یا خیر؟

سلام کریپتو

بر اساس اندیکاتور RSI  روند صعودی شروع به کار کرده است . البته برای ورود باید دید خط روند نزولی کامل شکسته می شه یا خیر؟و MACD مانند روزهای گذشته هنوز روال مثبت را نمایش می دهد . اما ma هنوز با نمودار برخوردی نداشته است که بخواهد روال خود را صعودی کند،البته پیش بینی بنده این است که همین روزها ma  هم روند مثبت را نمایش می دهد.

تحلیل بیت کوین در تاریخ 11-01-99 - عکس اول

نمودار stochastic هنوز روند ریزشی است که به نظر من اینجا یه نویز وجود دارد در این اندیکاتور، همچنین می توان از تحلیل زیر دوباره افزایش نقدینگی بازار را فهمید و همچنین در اندیکاتور مومنتوم از خط صفر بازار برگشته و احتمال صعودی بودن بازار پیش بینی می شود.

تحلیل بیت کوین در تاریخ 11-01-99 - عکس دوم

صرافی ایرانی کارت

در تحلیل زیر میشه فهمید روند صعودی قدرت زیادی ندارد و هنوز خط DI+  خط DI-  را قطع نکرده است ، در parabolic sar  نیز روند صعودی است .و همچنین می توان از تحلیل زیر پیش بینی ایجاد یک کف را داشت .پس روال صعودی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 14 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل بیت کوین در تاریخ 11-01-99 - عکس سوم


نتیجه گیری تحلیل بیت کوین در تاریخ 11-01-99

از تحلیل های بالا می شه نتیجه گرفت که روند مثبت را داریم ، اما آیا اینکه روند مثبت شارپی است یا کوتاه مدت باید صبر کرد و دید نسبت خطوط فیبو چه عملکردی دارد.پیش بینی بنده این است که اگر خط  حدود 6200 را بگذرد تارگت اول که 7000 است را تاچ کی کند.پس در صورتی که خط حدود 6200 شکسته شد .و پیش بینی ما شکست این خط روندی صعودی است.

” ممنون که تا پایان تحلیل بیت کوین در تاریخ 11-01-99 با ما همراه بودید “


بیشتر بخوانید:

عاطفه قاضی حصاری

دکتری معماری کامپیوتر | مولف کتاب آموزش و پرورش | مدرس دانشگاه | محقق و پژوهشگر در زمینه های ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا