تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 11 تیر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin در تایم فریم روزانه

تحلیل بیت کوین امروز 11 تیر 99 ، بیت کوین دیروز به قیمت 9062 دلار رسید. اکنون قیمت بیت کوین 9145 دلار می باشد.یعنی طی 24 ساعت گذشته یک افزایش اندک 0.03% داشت. در صورت ادامه افزایش قیمت اولین تارگت قیمتی برای آن 9385 دلار خواهد بود و چناچه دوباره کاهش قیمت داشته باشد احتمالا تا حدود 8700 دلار قیمت آن ریزش کند.با اندیکاتورها بررسی می کنیم:

سلام کریپتو

نمودار قیمتی کاملا درون ابر کومو است که نشان دهنده شرایط نامساعد قیمتی برای بیت کوین می باشد.خطوط ichimocu کاهش قیمت بیت کوین را پیش بینی کرده اند.اندیکاتور rsi مطابق چندروز اخیر زیر خط میانیست که آن هم شرایط خوبی را برای خرید در حال حاضر نشان نمی دهد.اندیکاتور sar نیز مانند دو اندیکاتور گفته شده نزول بیت کوین را گزارش کرده است.

تحلیل بیت کوین امروز 11 تیر 99 با RSI MACD SAR


اندیکاتور stochastic سیگنال خرید داده است توجه کنید سیگنال های این اندیکاتور برای کوتاه مدت است.اندیکاتور adx  ریزش قیمت را برای بیت کوین نشان می دهد.اندیکاتور %R نیز بعد از تشکیل یک کف هنوز شکل خاصی به خود نگرفته است.

تحلیل بیت کوین امروز 11 تیر 99 با ADX %R STOC

صرافی ایرانی کارت

نتیجه تحلیل بیت کوین امروز 11 تیر 99:

با توجه به روند نمودار قیمتی و شرایط پیش بینی شده توسط اندیکاتور ها تریدرها بهتر است با خرید های کوتاه مدت تا رسیدن بیت کوین به یک روند پایدار صبر کنند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل ترون امروز 1 بهمن 99 | تحلیل تکنیکال Teron

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 11 تیر 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا