تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه | تحلیل بیت کوین در تاریخ 12-01-99 

تحلیل بیت کوین در تاریخ 12-01-99 ؛ با یک تحلیل دیگر برای رمز ارز بیت کوین با شما همراه هستیم .همانطور که در تحلیل بیت کوین در تاریخ 11-01-99 ‘ گفته شد . بیت کوین روندی صعودی را به خود گرفته است. و در حال حاضر باید خط فیبو 6400 را بشکند و تا حدود قیمتی 7000 برود.

سلام کریپتو

بر اساس اندیکاتور RSI  روند را رنج نشان میدهد . MACD مانند روزهای گذشته هنوز روال مثبت را نمایش می دهد . اما ma هنوز با نمودار برخوردی نداشته است که بخواهد روال خود را صعودی کند و هنوز روند قیمتی را ریزشی اعلام می کند.

تحلیل بیت کوین در تاریخ 12-01-99 - عکس اول

اگر دقیق به نمودار stochastic بنگریم متوجه می شویم که این اندیکاتور می خواهد یک روند صعودی را نشان دهد. و همچنین در اندیکاتور مومنتوم از خط صفر بازار برگشته و احتمال صعودی بودن بازار پیش بینی می شود. و از مانی فلو می شود برداشت که نقدینگی امروز نسبت به دیروز کمتر شده است و تریدر ها در حال مشاهده بازار می باشند.

تحلیل بیت کوین در تاریخ 12-01-99 - عکس دوم

صرافی ایرانی کارت

در تحلیل زیر میشه فهمید روند صعودی قدرت بسیار کمی دارد و احتمال دارد که دوباره بازار ریزشی باشد و هنوز خط DI+ خط DI- را قطع نکرده است ، در Parabolic Sar نیز روند صعودی است .و همچنین می توان از تحلیل زیر پیش بینی روندی رنج از بازار داریم.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 11 اسفند 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل بیت کوین در تاریخ 12-01-99 - عکس سوم


نتیجه گیری تحلیل بیت کوین در تاریخ 12-01-99

از تحلیل های بالا می شه نتیجه گرفت که روند مثبت را داریم ، اما این روند تا حدی به صورت رنج است و باید مشاهده که که عکس العمل روند نسبت به خط فیبو 6400 چگونه است؟


بیشتر بخوانید:

عاطفه قاضی حصاری

دکتری معماری کامپیوتر | مولف کتاب آموزش و پرورش | مدرس دانشگاه | محقق و پژوهشگر در زمینه های ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا