تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 13 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل بیت کوین امروز 13 مرداد 99 ، قیمت بیت کوین در حال حاضر 11135 دلار است که نسبت به روز گذشته بر اساس سایت coinmarketcap یک کاهش 2.96%- محسوب می شود. بیت کوین کمی بالاتر از مقاومت 11090 قرار گرفته است که در حال حاضر توسط آن حمایت شده است .شاخص میانگین متحرک 33 روزه بیت کوین نشان می دهد شرایط هنوز برای بیت کوین صعودی است و احتمال اینکه دوباره افزایش قیمت داشته باشد وجود دارد.اگر بیت کوین به حرکت افزایشی خود ادامه دهد با توجه به پوزیشن فعلی تارگت بعدی برای آن 11337 دلار خواهد بود. ادامه روند را با اندیکاتور ها بررسی می کنیم:

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید اندیکاتور ichimocu و اندیکاتور sar در تایید یکدیگر صعود قیمتی بیت کوین را گزارش کرده اند.فاصله ابر کومو تا نمودار قیمتی در حد مناسبی است .که این باعث اطمینان خاطر ما می شود.توجه کنید این بررسی در تایم فریم روزانه است.


اندیکاتور rsi برخلاف روزهای گذشته پایین تر از سطح 70 قرار گرفته و نشان می دهد که بازار بیت کوین از حالت اشباع خرید خارج شده است.البته هنوز در سطح مناسبی قرار گرفته است.اندیکاتور macd در تایم فریم روزانه سیگنال خرید اعلام کرده است.و اندیکاتور cci نیز نسبت به روزهای گذشته به سطح های پایین تر رسیده اما هنوز بالاتر از سطح صفر قرار دارد. بنابراین هنوز مارکت بیت کوین را کم ریسک نشان می دهد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 15 شهریور 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

bitcoin analysis on 13 05 99

نتیجه تحلیل بیت کوین امروز 13 مرداد 99

اندیکاتور ها افزایش قیمت بیت کوین را در تایم فریم روزانه گزارش کرده اند و هیچ نشانه ای دال بر ایجاد تغییر در بازار دیده نمی شود.اما توجه کنید که پس از بررسی در تایم فریم های ساعتی متوجه شدیم که روند کلی بیت کوین در روزهای جاری مثبت خواهد بود اما احتمال اصلاح قیمت های اندک نیز وجود دارد.

صرافی ایرانی کارت

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 13 مرداد 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا