تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 13 آبان 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

salamcrypto
تحلیل بیت کوین امروز 13 آبان 99  ، روز گذشته بیت کوین تا محدوده ۱۳٬۷۰۰ دلار رشد کرد اما موفق به شکست این مقاومت نشد و دوباره تا محدوده ۱۳٬۴۰۰ دلار ریزش داشت. قیمت کنونی بیت کوین برابر با ۱۳٬۳۷۹ دلار است. جالب اینجاست که علی‌رغم ریزش بیت کوین تا محدوده ۱۳٬۴۰۰ دامیننس بیت کوین رو به افزایش بوده و به عدد ۶۴٫۵ هم رسید.قطعاً امروز روز جذابی برای بیت کوین خواهد بود و درنهایت تأثیر انتخابات آمریکا را درروند آن مشاهده خواهیم کرد. اگر بیت کوین در این محدوده‌ای که قرار دارد حمایت نشود احتمال ریزش تا ۱۳٬۲۰۰ وجود دارد و اگر این محدوده را هم رد کند ریزش قیمت تا ۱۳٬۰۰۰ دلار محتمل است. اما به شرطی که حمایت شود، ممکن است دوباره تا ۱۳٬۷۰۰ صعود کند. در ادامه نمودار شمعی بیت کوین را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی می‌کنیم، البته اندیکاتورها صرفاً ابزارهای تأخیری هستند و از آنها صرفاً برای تأیید گرفتن استفاده می‌شود.

تحلیل بیت کوین امروز 13 آبان 99

تایم فریم روزانه

در این تایم فریم شاخص SAR همچنان روندی رو به رشد را نشان می‌دهد اما با توجه به فاصله‌ای که با کندل ها دارد احتمال اینکه به‌زودی سیگنال فروش بدهد، هست. خط conversion ایچیموکو با کندل روزانه برخورد کرده است  پس باید کاملاً بااحتیاط عمل کرد.
تحلیل بیت کوین امروز 13 آبان 99
تحلیل بیت کوین 99.8.13

در تایم فریم روزانه میانگین متحرک باندبولینگر همچنان نشان‌دهنده روندی صعودی است اما شاخص RSI به زیر سطح ۷۰ نزول کرده و به‌نوعی سیگنال فروش داده است. دو خط مکدی و سیگنال نیز باهم برخورد کرده اما هنوز شکست آن‌ها کامل نشده است که اگر بشود سیگنال فروش است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 1 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل بیت کوین امروز 13 آبان 99
تحلیل بیت کوین 99.8.13

در تایم فریم ۴ ساعت پایین یک خط روند نزولی قرار داریم. شاخص SAR بیانگر روندی کاهشی است. شاخص RSI زیر سطح ۵۰ قرار دارد و در وضعیت خوبی نیست. میانگین متحرک ۹ روزه نیز نشان‌دهنده روند نزولی و ریزش قیمت است.


کلام آخرتحلیل بیت کوین امروز 13 آبان 99

اگر بیت کوین در این محدوده حمایت نشود احتمال ریزش تا ۱۳٬۲۰۰ دلار وجود دارد اگر بازهم ریزش داشته باشد ممکن است حتی به زیر سطح ۱۳٬۰۰۰ دلار سقوط کند. نکته جالب‌توجه اینجاست که علی‌رغم ریزش قیمت بیت کوین، دامینننس رو به افزایش بود و به عدد ۶۴٫۵ هم رسید.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 13 آبان 99  ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

صرافی ایرانی کارت

بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. به نظر نمودار بیت کوین در حال تشکیل یک پنج موجی هست، در همین محدوده می تونه وارد موج اصلاحی 4 بشه. با توجه به اینکه استوکاستیک در تایم فریم هفتگی به منطقه اشباع فروش نزدیک می شود بنابراین این مطلب دور از ذهن نیست. اگر در این محدوده وارد اصلاح نشود. 14750 محدوده ی بعدی برای شروع موج اصلاحی 4 خواهد بود. با توجه به آرایش موج 4 می توان اهداف قیمتی موج پنج را تعیین کرد. از طرفی کندل ها در نزدیکی تنکن سن هستند که در صورت شکست محدوده حمایت بعدی خط کیجون سن خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا