تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 14 شهریور 1400 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل بیت کوین امروز 14 شهریور 1400، همراهان همیشگی زوم ارز سلام، با تحلیل تکنیکال دیگری از بیت کوین در خدمت شما  هستیم

سلام کریپتو

تحلیل بیت کوین امروز 14 شهریور 1400

بازه زمانی 4 ساعت:

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 49،756 دلار در حال معامله شدن می باشد و طی دو روز گذشته در حالت رنج در این محدوده را تجربه کرده است در ضمن در تایم فریم 4 ساعته شاهد واگرایی صعودی مثبت هستیم که باید دید اعمال خواهد شد یا نه، در قیمت 49،400 دلار بخوبی توسط محدوده حمایتی مورد حمایت قرار گرفت.

اگر در طی چند ساعت آینده موفق به شکستن محدوده مقاومتی 50،465 تا 50،732 دلار بشود و بتواند در آن محدوده تثبت شود مقاومت قیمتی 51،604 دلار را در پیش روی خود دارد. معامله گران عزیز ضمن توجه به اعمال واگرایی صعودی میتوانند در صورت تصمیم جهت وارد شدن میتوانند در این نقطه حمایتی یک پله وارد بشوند. در صورتی که بیت کوین موفق به تثبیت قیمت در شرایط ذکر شده نشود قیمت 48،165 دلار پیشتیبانی مهم خواهد بود.

تحلیل بیت کوین امروز 14 شهریور 1400 بازه زمانی 4 ساعت
تحلیل بیت کوین امروز 14 شهریور 1400 بازه زمانی 4 ساعت

دامیننس بیت کوین

 در ارتباط با دامیننس بیت کوین هم باید خدمتتان عرض کنم که در این لحظه دامیننس بیت کوین 41.32 می باشد که نسبت به پایان روز چند روزگذشته کاهش داشته است. دامیننس بیت کوین نتوانست باخط حمایتی 41،51 حمایت شود و همچنان در حال کاهش می باشد. در صورت ادامه روند کاهشی دامیننس بیت کوین همچنان آلت سیزن برقرار خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 3 اردیبهشت 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum

حجم معاملات

فروش در تایم فریم روزانه نسبت به دیروز کمتر شده است، این شاخص بیانگر اینه که در این نقطه حاضر به خرید هستند و بیشتر خریدارند با توجه به واگرایی مثبت صعودی در این نقطه فشار خرید بیشتر شده است .

صرافی ایرانی کارت

شاخص کل بازار

در ضمن حجم معاملات و شاخص کل بازار رمز ارزها (2.268T) نسبت به پایان دیروز (2.276T) کاهش داشته و یعنی در واقع رویکرد مردم نسبت به رمز ارزها نسبت به پایان روز گذشته کاهش  پیدا کرده است بیشتر نظاره گر بازار هستند تا معامله گر.

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید :

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا