صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 14 مهر 1400

تحلیل تکنیکال بیت کوین Btc در تاریخ 14 مهر 1400

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از بیت کوین در خدمت شما  هستیم. بیت کوین در زمان نگارش این مقاله در قیمت 51980 در حال معامله می باشد.

سلام کریپتو

تحلیل بیت کوین امروز 14 مهر 1400

بازه زمانی 4 ساعته:

دیروز ارز دیجیتال بیت کوین، به شدت با مقاومت 49 و 50 درگیر بود و بالاخره توانست این مقاومت را بشکند. کندل روزانه در قیمت 51472 دلار بسته شد، که قدرت بالایی هم داشت. خط روند صعودی کوتاه مدت هنوز معتبر بوده و می تواند برای اصلاح به محدوده 50 هزار به بیت کوین کمک کند.

اطلاعات و داده های آن چین نشان از صعودی بودن بیت کوین و امید برای افزایش بیشتر قیمت بیت کوین می دهد. و سرمایه گذاران زیادی روی این بازار سرمایه گذاری کرده اند.

در حال حاضر اندیکاتور MACD یک واگرایی قیمت را روی نمودار تشخیص داده که می تواند هشدار شکست خط روند صعودی قرمز رنگ را بدهد. اما خط روند سیاه رنگ در محدوده 49 تا 50 هزار دلار حمایت خوبی دارد.

تحلیل بیت کوین امروز 14 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل بیت کوین امروز 14 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته

تحلیل دامیننس بیت کوین:

دامیننس بیت کوین در این لحظه روی عدد 43.75 قرار دارد که رشد بسیار قابل توجهی داشته و نزدیک به 2 درصد بوده است. سرمایه های زیادی به سمت بیت کوین روانه شده، و بیشتر از آلت کوین ها بوده است. مقاومت دامیننس عدد 44 می باشد که انتظار یک اصلاح و کم شدن دامیننس برای بیت کوین و رشد سایر آلت کوین ها را داریم.

صرافی کوینکده

تحلیل شاخص کل بازار

شاخص کل روی عدد 2.22 هزار میلیارد دلار قرار دارد. که هنوز به مقاومت اصلی خود یعنی محدوده 2.30 تا 2.40 نرسیده اما به آن نزدیک شده و احتمال یک اصلاح به سمت پایین برای کل بازار وجود دارد. خریداران مراقب سود های خود باشند. تا در زمان اصلاح واکنش مناسب داشته باشند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل روزانه پنج ارز بازار

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید:

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا