تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه | تحلیل بیت کوین در تاریخ 15-01-99

در این پست می خواهیم به تحلیل بیت کوین در تاریخ 15-01-99 بیت کوین بپردازیم .همانطور که در تحلیل بیت کوین در تاریخ 14-01-99 ‘ گفته شد . بیت کوین روندی صعودی را به خود گرفته است. و دقیقا روی خط روند کشیده شده بالا می رود . اما اصولا خطوط روند رند مانند 7000 بار ذهنی بالایی دارد و تریدر ها جهت ترید خود به بازار نگاه می کنند ، و روند را دقیق دنبال می کنند.

سلام کریپتو

بر اساس اندیکاتور RSI و روند صعودی که در شکل کشیده شده هنوز روال صودی است و اگر برای rsi  ناحیه را بین 50 تا 70 در نظر بگیریم تا حدودی می توان به صعودی بودن روند مطمین شد. اندیکاتور ma نیز با نمودار برخورد داشته است اما باید منتظر بود و دید که در این برخورد نویز وجود نداشته باشد همچنین اندیکاتور MACD مانند روزهای گذشته هنوز روال مثبت را نمایش می دهد .

تحلیل بیت کوین در تاریخ 15-01-99 - تحلیل اول

بر اساس اندیکاتور های زیر می توان فهمید که عده ای از ترید ها در حال دیدن بازار هستن و هنوز نقدینگی خود را وارد بازار نکردن همچنین در اندیکاتور مومنتوم مشاهده می کنید که نمودار دوباره به سمت خط صفر می رود پس احتمال ریزش و یا برگشت بازار می باشد. و بر اساس نمودار stochastic باید منتظر ماند و دید که آیا دو خط با یکدیگر بر خورد می کنند یا خیر؟

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 19 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل بیت کوین در تاریخ 15-01-99 - تحلیل دوم

صرافی ایرانی کارت

در تحلیل زیر میشه فهمید روند صعودی قدرت بسیار کمی دارد چون خط فیبو 7000 یک خط مقاومت قوی می باشد. همچنین از طریق DI ها هیچ سیگنال خریدی صادر نمی شود.و اندیکاتور parabolic sar روند را صعودی نشان می دهد.

تحلیل بیت کوین در تاریخ 15-01-99 - تحلیل سوم


نتیجه گیری تحلیل بیت کوین در تاریخ 15-01-99

برای پیش بینی بازار به نظر بنده باید خط روند صعودی را مشاهده کرد و دید آیا شکسته می شود یا خیر ؟ پس نمی توان سیگنال فروش یا خرید را در این لحظه اعلام کرد.

” ممنون که تا پایان تحلیل بیت کوین در تاریخ 15-01-99 با ما همراه بودید “


بیشتر بخوانید:

عاطفه قاضی حصاری

دکتری معماری کامپیوتر | مولف کتاب آموزش و پرورش | مدرس دانشگاه | محقق و پژوهشگر در زمینه های ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا