صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 15 مهر 1400

تحلیل تکنیکال بیت کوین BTC در تاریخ 15 مهر 1400

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از بیت کوین در خدمت شما  هستیم. بیت کوین در زمان نگارش این مقاله در قیمت 54667 در حال معامله می باشد.

سلام کریپتو

تحلیل بیت کوین امروز 15 مهر 1400

بازه زمانی 4 ساعته:

رمز ارز بیت کوین باز هم رکورد زد. رشد قیمت این ارز در روز گذشته نزدیک به 8 درصد بوده و توانست مقاومت های 53 و 54 هزار دلار را پشت سر بگذارد.

اگر بخواهیم برای حرکت بیت کوین، یک کانال در نظر بگیریم، مانند نمودار، محدوده 58 تا 60 هزار مقاومت اصلی بیت کوین و مقاومت سقف کانال می باشد. که انتظار واکنش به این مقاومت را داریم. خط روند صعودی آبی رنگ حمایت بسیار خوبی تا به اینجا از بیت کوین انجام داده، که میتواند برای ادامه حرکت تا سقف کانال، به بیت کوین کمک کند.

تحلیل بیت کوین امروز 15 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل بیت کوین امروز 15 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته

تحلیل بیت کوین بازه زمانی 1 ساعته:

حتی در تایم پایین تر هم یک کانال صعودی دیگر داخل کانال قبلی وجود دارد که، به صورت همگرا می باشد و خطوط کانال از بالا در حال نزدیک شدن به هم است. حمایت خوب بیت کوین برای حرکت بعدی، 52500 تا 51000 است. که البته به خاطر پرقدرت بودن روند، حمایت 53000 هم میتواند برای ادامه حرکت مناسب باشد.

تحلیل بیت کوین بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل بیت کوین بازه زمانی 1 ساعته

منظقه ای که در حال حاضر بیت کوین در آن قرار دارد، یعنی محدوده 50 تا 60 هزار محدوده ای بود، که بیت کوین در گذشته، به مدت 2 ماه در اینجا رنج زده بود، و فرصت بسیار مناسبی برای رشد آلت کوین ها فراهم کرده بود. اما این بار انتظار این مدت زمان را نداریم، ولی در صورتی که بیت کوین وارد روند رنج شود، انتظار داریم آلت کوین هایی بیشتر رشد کنند که از نظر پروژه و کاربردهایشان، حرف اول را بزنند. یعنی از نظر بنیادی قوی باشند.

صرافی کوینکده

تحلیل دامیننس بیت کوین

بیت کوین به خاطر رشد دیروز خود، قدرت زیادی گرفت و دامیننس بیت کوین با 3.73 درصد رشد، به عدد 44.88 درصد رسیده است. بعد از مدتها بازار خرسی، مارت کپ بیت کوین مجددا بالای 1 میلیارد دلار برگشت. و این نشانه خوبی برای پادشاه ارزهای دیجیتال است. مقاومت بعدی دامیننس عدد 46 درصد می باشد. که بسیار به آن نزدیک شده و احتمال اصلاح قیمت بیت کوین را بیشتر میکند. البته همان محدوده قیمتی 58 تا 60 دلار برای بیت کوین می باشد، که انتظار داربم از آن منظقه اصلاح داشته باشد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 6 مهر 1400

تحلیل شاخص کل بازار(TOTAL)

این شاخص روی عدد 2.29 قرار گرفته و به مقاومت محدوده 2.30 تا 2.60 واکنش داده است. بالاترین رقمی که تا به امروز وارد بازار رمز ارزها شده، 2.577 هزار میلیارد دلار است. این عدد یک مقاومت بسیار مهم برای ادامه مسیر بازار می باشد.

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید:

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا