تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه | تحلیل بیت کوین در تاریخ 16-01-99

در این پست می خواهیم به تحلیل بیت کوین در تاریخ 16-01-99  بپردازیم. همانطور که در تحلیل بیت کوین در تاریخ 15-01-99 ‘ گفته شد . باید منتظر بود و دید که بازار چه عکس العملی نسبت به خط روند دارد .چون شکست خط فیبو 7000 کمی مشکل می باشد .در حال حاضر خط روند شکسته شد.اما شاید روند برگردد در این زمان ها باید فقط به بازار نظاره گر بود.

سلام کریپتو

بر اساس اندیکاتور RSI و روند صعودی هنوز شکسته نشده و نمودار بالای خط روند است.اندیکاتور ma نیز با نمودار برخورد داشته است اما باید منتظر بود و دید که در این برخورد نویز وجود نداشته باشد و منتظر سیگنال ورود از ma  می شه بود. همچنین اندیکاتور MACD مانند روزهای گذشته هنوز روال مثبت را نمایش می دهد .

تحلیل بیت کوین در تاریخ 16-01-99 - زوم ارز

بر اساس اندیکاتور های زیر می توان فهمید نقدینگی امروز نسبت به دیروز بیشتر بوده است اما ایا این افزایش نقدینگی محدود باعث برگشت روند می شود؟  نمودار اندیکاتور مومنتوم به سمت خط صفر می رود پس احتمال ریزش و یا برگشت بازار می باشد. و همانطور که در نمودار stochastic میبینید سیگنال فروش را اعلام کرده است.

تحلیل بیت کوین در تاریخ 16-01-99 - تحلیل دوم

صرافی ایرانی کارت

در تحلیل زیر میشه فهمید روند نزولی قدرت بسیار کمی دارد  همچنین خط  DI ها در حال نزدیک شدن به هم هستن و شاید سیگنال خرید را در اینده ای نزدیک از آنها مشاهده نمایید.و اندیکاتور parabolic sar هنوز روند را صعودی نشان می دهد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 9 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin در تایم فریم روزانه

تحلیل بیت کوین در تاریخ 16-01-99 - تحلیل سوم


نتیجه گیری تحلیل بیت کوین در تاریخ 16-01-99

در این وضعیت بازار باید نظاره گر بود.


بیشتر بخوانید:

عاطفه قاضی حصاری

دکتری معماری کامپیوتر | مولف کتاب آموزش و پرورش | مدرس دانشگاه | محقق و پژوهشگر در زمینه های ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا