تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 16 شهریور 1400 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل بیت کوین امروز 15  شهریور 1400، همراهان همیشگی زوم ارز سلام، با تحلیل تکنیکال دیگری از بیت کوین در خدمت شما  هستیم

سلام کریپتو

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 52،500 دلار در حال معامله شدن می باشد طبق تحلیل روز گذشته خط مقاومت فیبو 51،604 دلار که بالاترین قیمت، طی چهار ماه گذشته بوده را تثبیت نموده و محدوده ای که در تحلیل دیروز مشخص گردیده بود تاچ نموده و درحال اعمال واگرایی منفی  در تایم فریم 4 ساعته اندیکاتور MACD می باشد در ضمن به واگرایی منفی ایجاد شده در تایم فریم روزانه نیز توجه داشته باشید که چه زمانی اعمال میشود.

حال باید دید بیت کوین میتواند در این محدوده تثبیت قیمت نموده و به ادامه روند صعودی بپردازد یا دچار اصلاح قیمتی خواهد شد بنابراین جهت سناریوی ادامه روند صعودی محدوده مقاومتی 52،700 دلار تا 53،200 دلار بعنوان محدوده مقاومتی پیشرو خواهد بود و محدوده 55،000 دلار تا 55،600 دلار بعنوان محدوده مقاومتی بعدی عمل خواهد کرد. در صورت عدم تثبیت قیمت در این نقطه سناریوی و اصلاح قیمتی بیت کوین محدوده 51،587 دلار بعنوان محدوده پشتیبانی نسبتا قوی عمل خواهد کرد .

تحلیل بیت کوین امروز 16 شهریور 1400

بازه زمانی 4 ساعت:

تحلیل بیت کوین امروز 16 شهریور 1400 بازه زمانی 4 ساعت
تحلیل بیت کوین امروز 16 شهریور 1400 بازه زمانی 4 ساعت

دامیننس بیت کوین

 در ارتباط با دامیننس بیت کوین هم باید خدمتتان عرض کنم که در این لحظه دامیننس بیت کوین 41.57 می باشد که نسبت به پایان روز چند روز گذشته افزایش داشته است. دامیننس بیت کوین توانست محدوده مقاومتی 41،51 را رد کند و در این لحظه بعنوان حمایت از آن بهره ببرد. در صورت ادامه روند افزایشی دامیننس بیت کوین همچنان حواستان به سیو سود از آلت کوین های خود باشد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین در 30-02-99 | تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه

حجم معاملات

فروش در تایم فریم روزانه نسبت به دیروز بیشترشده است، این شاخص بیانگر اینه که در این نقطه حاضر به خرید نیستند و بیشتر فروشنده هستند که البته باید دامیننس تتر را هم در نظر بگیریم که نسبت به دیروز کاهش داشته که میتواند موید این نکته باشد که فشار خرید همچنان در این نقطه بیشتر شده است و جهت ورود به بازار باید صبور و نظاره گر بازار باشید تا قیمت بیت کوین در این نقطه تثبیت بشود ویا دچار اصلاح شده و بعد از اصلاح قیمتی وارد شوید.

صرافی ایرانی کارت

شاخص کل بازار

در ضمن حجم معاملات و شاخص کل بازار رمز ارزها (2.383T) نسبت به پایان دیروز (2.372T) افزایش داشته و یعنی در واقع رویکرد مردم نسبت به رمز ارزها نسبت به پایان روز گذشته افزایش پیدا کرده است.

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید :

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا