صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 16 مهر 1400

تحلیل تکنیکال بیت کوین BTC در تاریخ 16 مهر 1400

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از بیت کوین در خدمت شما  هستیم. بیت کوین در زمان نگارش این مقاله در قیمت 53833 در حال معامله می باشد.

سلام کریپتو

تحلیل بیت کوین امروز 16 مهر 1400

بازه زمانی 4 ساعته:

ارز دیجیتال بیت کوین بعد از تست دوباره مقاومت 55500 و ناتوانی در عبور از این مقاومت، وارد اصلاح قیمتی شد، که این اصلاح توام با رنج بودن همراه شد.

حمایت های دقیق تر بیت کوین برای ادامه حرکت، 53800 و 52100 و محدوده 51 هزار است. شکست حمایت 51 هزار، می تواند بیت کوین را تا سمت قیمت های 48 و 46 هزار پایین بیاورد. اما دو سناریو دیگر وجود دارد که احتمال بیشتری دارد. یکی اینکه بیت کوین کانال صعودی بازه زمانی 1 ساعته را بشکند، اما وارد کانال رنج شود، که در این صورت آلت کوین ها از فرصت استفاده می کنند تا، عقب ماندگی خود را جبران کنند.

دوم اینکه کانال شکسته شود، اما همچنان به خاطر حمایت خوب سرمایه گذاران از بیت کوین، قیمت این ارز باز هم به رشد خود ادامه دهد و به محدوده 60 هزار برسد. در هر صورت، تا زمانی که حمایت 51 هزار شکسته نشود، همچنان می توان به ادامه حرکت صعودی بیت کوین امیدوار بود.

بیشتر بخوانید:  تحلیل روزانه پنج ارز دیجیتال بازار
تحلیل بیت کوین امروز 16 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل بیت کوین امروز 16 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته

تحلیل بیت کوین بازه زمانی 1 ساعته:

تحلیل بیت کوین بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل بیت کوین بازه زمانی 1 ساعته

تحلیل دامیننس بیت کوین

دامیننس بیت کوین روز گذشته تا عدد 45.20 رسید، که نزدیک مقاومت بود، و با واکنش به آن، کاهش پیدا کرد. در حال حاضر روی عدد 43.87 قرار دارد.

صرافی کوینکده

ریزش دامیننس به دلیل رشد یک سری از آلت کوین ها بود. که انتظار داریم اگر بیت کوین وارد روند رنج شود، باز هم آلت کوین ها رشد داشته باشند.

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید:

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا