تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 16 آبان 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل بیت کوین امروز 16 آبان 99 ، بیت کوین شب گذشته تا سطح ۱۵٬۹۰۰ دلار هم رسید. دامیننس بیت کوین نیز  از مرز ۶۶ گذشت. همیشه تجربه نشان داده بود که در دوره انتخابات آمریکا قیمت بیت کوین افزایش‌یافته است. این بار هم تاریخ تکرار شد. شب گذشته در کنار رشد بیت کوین آلت کوین‌ها نیز رشد فوق‌العاده‌ای داشتند. اگر بیت کوین همچنان به رشد خود ادامه دهد احتمال اینکه سطح ۲۰٬۰۰۰ دلار را تاچ کند وجود دارد چراکه مقاومت‌های سرسختی سر راه آن وجود ندارد.مقاومتی که بیت کوین در حال دست‌وپنجه نرم کردن با آن است سطح ۱۵٬۸۰۰ دلار است، اگر این سطح را شکست دهد احتمال رشد تا ۱۶٬۲۰۰ دلار وجود دارد. در ادامه نمودار شمعی بیت کوین را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی می‌کنیم. البته اندیکاتورها ابزارهایی تأخیری هستند و از آن‌ها صرفاً برای تأیید گرفتن استفاده می‌شود.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 16 آبان 99

تایم فریم روزانه

در این تایم فریم شاخص SAR همچنان روندی رو به رشد را نشان می دهد.خطوط ایچیموکو نیز در شرایط خوبی هستند و فعلا سیگنال فروش ندارند.

تحلیل بیت کوین امروز 16 آبان 99
تحلیل بیت کوین 99.8.16

میانگین متحرک باندبولینگر روندی صعودی را به نمایش گذاشته است. شاخص RSI بسیار بالاتر از سطح ۷۰ درحرکت است. دو خط مکدی و سیگنال نیز در وضعیت خوبی هستند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 15 شهریور 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل بیت کوین امروز 16 آبان 99
تحلیل بیت کوین 99.8.16

در این تایم فریم نیز همه اندیکاتورها فعلاً شرایط خوبی دارند. به هر حال بازار به‌شدت حساس است و هرلحظه احتمال اصلاح قیمت وجود دارد.


کلام آخرتحلیل بیت کوین امروز 16 آبان 99

اگر بیت کوین مقاومت ۱۵٬۸۰۰ را شکست دهد تارگت بعدی ۱۶٬۲۰۰ دلار خواهد بود. هیجان در بازار بالاست، بهتر است در این موقعیت هیجانی تصمیم نگیرید و با منطق معامله کنید.

صرافی ایرانی کارت

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 16 آبان 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا