تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 16 دی 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

salamcrypto

تحلیل بیت کوین امروز 16 دی 99 ، بیت کوین روز گذشته نوسانات شدیدی را تجربه کرد و این اتفاق منجر به لیکویید شدن تعداد زیادی از معامله گران شد و عده زیادی را متحمل ضررهای گزافی کرد . بعد از ریزش بیت کوین تا محدوده 28000 دلار و لمس خط روند صعودی ، این رمر ارز محبوب به شدت حمایت شد و در این لحظه با قیمت 31092 دلار در حال معامله شدن است . اولین سطح حمایتی مهم خط روند صعودی است که در نمودار پایین مشاهده خواهید کرد و حمایت بعدی سطح  29700 دلار است . اگر این سطح هم به سمت پایین شکسته شود ، می توان به حمایت خط روند صعودی بعدی امیدوار بود . دامیننس بیت کوین برابر با 68.7  است و اگر از این محدوده ریزش داشته باشد ، احتمال کاهش قیمت قوت می گیرد . سطوح مقاومتی ابتدا 32900 و 34000 دلار خواهد بود ، اگر بیت کوین در همین محدوده باقی بماند ، دوباره فرصت رشدی برای آلت کوین ها فراهم خواهد شد . در ادامه این مقاله نمودار شمعی بیت کوین را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد .

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 16 دی 99

تایم فریم روزانه

اگر کندل روزانه پایین خط conversion ایچیموکو بسته شود ، می تواند به نوعی ریزش قیمت و ورود به روند اصلاحی را نشان دهد اما در غیر این صورت ، همچنان خطوط این اندیکاتور در شرایطی خوبی خواهند بود و کندل های روزانه نیز بالای ابرکومو در نوسان هستند .

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 21 شهریور 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin
تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 16 دی 99 تایم فریم روزانه
تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 16 دی 99 تایم فریم روزانه

اهمیت خطوط روند صعودی در نمودار بالا کاملا مشهود است . شاخص RSI هنوز در محدوده اشباع خرید است اما جهت خوبی ندارد و باید حتما دنبال شود . اگر خطوط روند صعودی در این تایم فریم به سمت پایین شکسته شود ، احتمال ریزش قیمت وجود دارد .


تایم فریم 4 ساعت

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 16 دی 99 تایم فریم 4 ساعته
تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 16 دی 99 تایم فریم 4 ساعته

شاخص RSI در شرایطی خنثی قرار دارد ، اگر سطح 50 به سمت پایین شکسته شود ، می تواند به نوعی سیگنال فروش باشد . حمایت خطوط روند صعودی به شدت مهم است .


کلام آخرتحلیل بیت کوین امروز 16 دی 99

به طور کلی بیت کوین در شرایط حساسی قرار دارد ، جدال بین سرمایه گذاران نهادی نوسانات شدیدی را در بازار ایجاد کرده است ، به هر حال تا زمانی که خطوط روند صعودی حمایت می شود و دامیننس هم از محدوده حمایتی خود ریزش نداشته باشد ، می توان به رشد بیت کوین امیدوار بود .

 

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 16 دی 99 ” همراه ما بودید.

 

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید:

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا