تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 17 شهریور 1400 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل بیت کوین امروز 17 شهریور 1400، همراهان همیشگی زوم ارز سلام، با تحلیل تکنیکال دیگری از بیت کوین در خدمت شما  هستیم

سلام کریپتو

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 46،254  دلار در حال معامله شدن می باشد طبق تحلیل روز گذشته که به واگرایی منفی ایجاد شده در تایم فریم روزانه و 4 ساعته تذکر داده شده بود واگرایی منفی در 24 ساعت گذشته اعمال گردید و بل ریزش بیت کوین معامله گران بازار را با شاخص ترس روبرو کرد حال باید دید بیت کوین میتواند در محدوده 45،800 دلار و 44،865 تحت حمایت قرار بگیرد یا خیر در صورت حمایت در این محدوده و تثبیت قیمت بیت کوین به ادامه روند صعودی بر خواهد گشت بنابر این جهت سناریوی ادامه روند صعودی محدوده مقاومتی 47،956 دلار تا 48،151 دلار بعنوان محدوده مقاومتی پیشرو خواهد بود و محدوده 49،109 دلار تا 49،381 دلار بعنوان محدوده مقاومتی بعدی عمل خواهد کرد. در ضمن حتما به این نکته توجه داشته باشید که ترید در تایم فریم های روزانه و 4 ساعته در منطقه غیر ایمن قرار دارد بنابراین در صورت ترید کردن به سود های کم قانع باشید.

تحلیل بیت کوین امروز 17 شهریور 1400

بازه زمانی 4 ساعت:

تحلیل بیت کوین امروز 17 شهریور 1400 بازه زمانی 4 ساعت
تحلیل بیت کوین امروز 17 شهریور 1400 بازه زمانی 4 ساعت

دامیننس بیت کوین

در ارتباط با دامیننس بیت کوین هم باید خدمتتان عرض کنم که در این لحظه دامیننس بیت کوین42.17 می باشد که نسبت به پایان روز چند روزگذشته افزایش داشته است. دامیننس بیت کوین توانست محدوده مقاومتی 41،51 را رد کند و در این لحظه بعنوان حمایت از آن بهره ببرد. در صورت ادامه روند افزایشی دامیننس بیت کوین  همچنان حواستان به سیو سود از آلت کوین های خود باشد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 8 دی 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

حجم معاملات

فروش در تایم فریم روزانه نسبت به دیروز کمتر شده است، این شاخص بیانگر اینه که در این نقطه حاضر به فروش نیستند که البته باید دامیننس تتر را هم در نظر بگیریم که نسبت به دیروز همچنان در حال افزایش می باشد که میتواند موید این نکته باشد که فشار فروش همچنان در این نقطه بیشتر شده است و جهت ورود به بازار باید صبور و نظاره گر بازار باشید تا قیمت بیت کوین در این نقطه تثبیت بشوید.

شاخص کل بازار

در ضمن حجم معاملات و شاخص کل بازار رمز ارزها (2.031T) نسبت به پایان دیروز (2.103T) کاهش داشته و یعنی در واقع رویکرد مردم نسبت به رمز ارزها نسبت به پایان روز گذشته کاهش پیدا کرده است.

صرافی ایرانی کارت

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید :

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا