تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 17 آبان 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل بیت کوین امروز 17 آبان 99 ، بیت کوین روز گذشته تا نزدیکی سطح ۱۶٬۰۰۰ دلار رشد داشت اما نهایتاً موفق به شکست مقاومت ۱۵٬۸۳۰ دلار نشد و بعد از یک عبور کوچک از این سطح دوباره به پایین آن بازگشت و قیمت کنونی بیت کوین ۱۵٬۵۰۰ دلار است. دامیننس بیت کوین از ۶۶٫۵ تا ۶۴٫۵ ریزش داشته است پس احتمالاً شاهد بازار رینج و یا نزولی  در بیت کوین خواهیم بود. این کاهش دامیننس روز گذشته باعث رشد چشمگیر آلت کوین‌ها شد. اگر بیت کوین مقاومت ۱۵٬۸۳۰ را شکست دهد تارگت بعدی ۱۶٬۲۰۰ دلار خواهد بود که با توجه به کاهش دامیننس کمی احتمال آن بعید است. در صورتی که بیت کوین ریزش داشته باشد اولین سطح حمایتی ۱۵٬۲۰۰ دلار خواهد بود. نمودار شمعی بیت کوین را در تایم فریم‌های مختلف در ادامه خواهیم دید و سپس به بررسی این نمودار با اندیکاتورها خواهیم پرداخت.

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 17 آبان 99

تایم فریم روزانه

شاخص SAR در تایم فریم روزانه همچنان روندی صعودی را نشان می دهد و سیگنال فروش نداده است.خطوط اندیکاتور ایچیموکو نیز بیانگر شرایط مساعدی است.

سلام کریپتو
تحلیل بیت کوین امروز 17 آبان 99
تحلیل بیت کوین 99.8.17

دو خط مکدی و سیگنال در شرایط بسیار خوبی هستند. شاخص RSI بالاتر از سطح ۷۰ قرار دارد. میانگین متحرک ۹ روزه نیز همچنان وضعیت خوبی دارد. کندل روز گذشته یک کندل Doji است و احتمال تغییر در وضعیت بازار وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 8 اردیبهشت 1400 | عبور از 2700 دلار!

تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل بیت کوین امروز 17 آبان 99
تحلیل بیت کوین 99.8.17

شاخص SAR سیگنال فروش داده و شرایط خوبی ندارد. میانگین متحرک ۹ روزه با کندل ها درگیر شده و بیشتر بازاری خنثی را نشان می‌دهد. دو خط مکدی و سیگنال به یکدیگر نزدیک شده‌اند و احتمال درگیری آنها بالاست.


کلام آخرتحلیل بیت کوین امروز 17 آبان 99

اگر دامیننس بیت کوین همچنان کاهش پیدا کند،احتمالاً شاهد ریزش قیمت در بیت کوین خواهیم بود. اگر به‌دقت نمودارها را بررسی کنیم بیشتر بازاری خنثی را خواهیم دید.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 17 آبان 99 ” همراه ما بودید.

صرافی ایرانی کارت

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا