تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 18 آبان 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل بیت کوین امروز 18 آبان 99 ، بیت کوین شب گذشته تا محدوده ۱۴٬۳۰۰ دلار ریزش داشت اما به‌شدت حمایت شد و توانست تا ۱۵٬۱۰۰ دلار حمایت شود. در حین  این ریزش دامیننس بیت کوین نیز تا ۶۴٫۱ کاهش داشت اما دوباره زیاد شد و به عدد ۶۴٫۹  رسید. به نظر می‌رسد خریداران علاقه زیادی به خرید در محدوده ۱۴٬۳۰۰ تا ۱۴٬۵۰۰ دلار پیداکرده‌اند. اگر بیت کوین به صعود خود ادامه دهد اولین مقاومتی که سر راهش قرار دارد سطح ۱۵٬۲۰۰ دلار است. در صورت ریزش اولین سطح حمایتی ۱۴٬۵۰۰ دلار خواهد بود. در ادامه نمودار شمعی بیت کوین را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد. اما این نکته را فراموش نکنید که اندیکاتورها ابزارهایی تأخیری هستند.

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 18 آبان 99

تایم فریم روزانه

شاخص SAR همچنان روندی صعودی و روبه رشد را نشان می دهد.دو  خط ایچیموکو نیز در شرایط خوبی است و فعلا سیگنال فروش نداده است.البته کندل دیروز با خط conversion برخورد داشته است.پس باید این خط را زیر نظر داشته باشیم.

سلام کریپتو
تحلیل بیت کوین امروز 18 آبان 99
تحلیل بیت کوین 99.8.18

دو خط مکدی و سیگنال فعلاً وضعیت خوبی دارند. شاخص CCI به سطح +صد برخورد کرده است اما هنوز آن را به سمت پایین نشکسته است که ادعا کنیم سیگنال فروش داده است. میانگین متحرک ۹ روزه نیز بیانگر شرایط مساعدی است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال (ریپل-اتریوم-مونرو) در تاریخ 01-03-99

تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل بیت کوین امروز 18 آبان 99
تحلیل بیت کوین 99.8.18

در تایم فریم ۴ ساعت شاخص SAR بیانگر روندی نزولی است. شاخص CCI پایین‌تر از سطح ۰ قرار دارد و احتمال اینکه سیگنال خرید بدهد وجود دارد. میانگین متحرک ۹ روزه نیز فعلاً شرایط خوبی ندارد اما باید دنبال شود.


کلام آخر تحلیل بیت کوین امروز 18 آبان 99

به نظر می‌رسد بیت کوین بازاری رینج  را در پیش‌گرفته است. اما اینکه همچنان دامیننس بیت کوین افزایش یافت کمی تأمل برانگیز است و نباید آن را نادیده گرفت.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 18 آبان 99 ” همراه ما بودید.

صرافی ایرانی کارت

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا