تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 18 اسفند 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

salamcrypto

تحلیل بیت کوین امروز 18 اسفند 99 ، با سلام خدمت زوم ارزی های عزیز ! امروز با یک تحلیل تکنیکال دیگر از ارز دیجیتال بیت کوین در خدمت شما هستیم . راستی شما هم می توانید بعد از خواندن این مقاله ،تحلیل  خود را در رابطه با ادامه روند بیت کوین در قسمت نظرات با بقیه کاربران به اشتراک بگذارید . اگر روند بیت کوین را دنبال کرده باشید ، حتما سطح کلیدی 50000 دلار تا حد زیادی شما را خسته کرده است ، همه معامله گران به این سطح چشم دوخته اند ، آیا بیت کوین  موفق به شکست این سطح خواهد شد ؟ در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا همه سناریوهای پیش روی بیت کوین را درکنار یکدیگر بررسی کنیم .

در زمان نگارش این مقاله ، بیت کوین با قیمت 50300 دلار در حال معامله شدن است ، این درحالی است که بیت کوین ساعات گذشته ، تا محدوده 51800 دلار رشد داشت ، اما نهایتا موفق به شکست این مقاومت نشد و با اصلاح قیمت همراه شد . در صورتی که قیمت بیت کوین بالای 50000 دلار تثبیت شود ، هدف بعدی 50800 دلار و نهایتا 51900 دلار خواهد بود . به نظر می رسد بیت  کوین در کوتاه مدت اصلاح قیمت در پیش خواهد داشت ، در صورت ریزش قیمت ، اولین سطح حمایتی 50000 دلار است ، در صورتی که این سطح پشتیبانی از دست برود ، احتمال ریزش قیمت تا 49200 دلار وجود دارد .

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 25 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 18 اسفند 99

بازه زمانی روزانه

تحلیل بیت کوین امروز 18 اسفند 99
تحلیل بیت کوین 99.12.18

بیت کوین همچنان در کانال صعودی بلندمدت خود قرار دارد ، به نظر می رسد خط میانی کانال صعودی ، تا حد زیادی سطح پشتبانی مهمی را تشکیل داده است ، با توجه به اینکه کندل دیروز بالای 50000 دلار بسته شد ، شاید بتوان مدعی شد این ارز تاحدی به ثبات رسیده است .


بازه زمانی 4 ساعت

تحلیل بیت کوین امروز 18 اسفند 99
تحلیل بیت کوین 99.12.18

بیت کوین تقریبا در یک الگوی مثلث قرار دارد ، اگر بتواند به خط روند نزولی غلبه کند ، شاید بتوان در کوتاه مدت انتظار رشد داشت ، در غیراین صورت احتمال اصلاح قیمت قوت می گیرد .


کلام آخر تحلیل بیت کوین امروز 18 اسفند 99

ادامه روند صعودی بیت کوین ، به تثبیت قیمت بالای 50000 دلار بستگی دارد ، در صورتی که قیمت بالای این محدوده باقی بماند ، می توان در کوتاه مدت انتظار رشد داشت ، اگر دوباره شاهد ریزش به زیر 50000 دلار باشیم ، سطوح حمایتی که نام برده شد ، نقاط مناسبی برای خرید مجدد و ورود به بازار است .

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 18 اسفند 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fPn5S


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا