صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 19 مهر 1400

تحلیل تکنیکال بیت کوین BTC در تاریخ 19 مهر 1400

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از بیت کوین در خدمت شما هستیم. بیت کوین در زمان نگارش این مقاله در قیمت 56422 در حال معامله می باشد.

سلام کریپتو

تحلیل بیت کوین امروز 19 مهر 1400

بازه زمانی 4 ساعته:

طبق بررسی روزهای قبل، که احتمال شکست کانال داده شده بود، رمز ارز بیت کوین کانال صعودی خود را شکسته است. اما به دلیل اینکه نتوانست حمایت 53500 را هم بشکند، هنوز روند آن صعودی است.

هم اکنون در حال تلاش برای شکست مقاومت 54500 می باشد. از شکل کندل آخری می توان فهمید که مقاومت را، با قدرت شکسته است. اگر کندل بعدی بالای این عدد بماند، احتمال رشد قیمت بیت کوین تا محدوده نزدیک 60 هزار وجود دارد.

اندیکاتور MACD هشدار تشکیل یک واگرایی را میدهد. اما این واگرایی می تواند در قیمت های محدوده 60 هزار دلار برای بیت کوین تشکیل شود. که از آن مناطق احتمال یک برگشت قیمت به سمت 50000 وجود دارد.

تحلیل بیت کوین امروز 19 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل بیت کوین امروز 19 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته

تحلیل بیت کوین بازه زمانی 1 ساعته:

یک خط روند حمایتی دیگر روی نمودار بیت کوین تشکیل شده، که بیت کوین می تواند بین این محدوده باریک، آخرین تلاش های خود را به سمت اهداف، قبل از یک اصلاح به سمت پایین داشته باشد. اگر این حمایت دوم شکسته شود، اخطار اصلاح و ریزش قیمت تا حمایت های پایین تر برای بیت کوین وجود دارد.

صرافی کوینکده
تحلیل بیت کوین بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل بیت کوین بازه زمانی 1 ساعته

تحلیل دامیننس بیت کوین:

دامیننس بیت کوین یک بار دیگر به سمت مقاومت 45 درصد حرکت کرده، و هم اکنون روی عدد 45.12 قرار گرفته است، که اگر خط روند صعودی آن شکسته شود، احتمال حرکت آلت ها برای رشد قیمت وجود دارد. در حال حاضر امکان شکست این مقاومت و حرکت به سمت بالا وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل روزانه پنج ارز دیجیتال بازار
تحلیل دامیننس بیت کوین
تحلیل دامیننس بیت کوین

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید:

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا