تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 2 آبان 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

salamcrypto
تحلیل بیت کوین امروز 2 آبان 99 ،روز گذشته بیت کوین تا ۱۲٬۶۷۰ دلار ریزش داشت، در این محدوده نماند و تا ۱۳٬۱۸۰ دلار صعود داشت. بیت کوین در محدوده ۱۳٬۲۰۰ دلار مقاومت مهمی دارد که فعلاً موفق به شکست آن نشده است.اگر گاوها قدرت کافی را داشته باشند و میزان حجم معاملات و دامیننس کاهش نداشته باشد و بیت کوین موفق به شکست سطح ۱۳٬۲۰۰ دلار بود تارگت بعدی بیت کوین ۱۳٬۷۰۰ دلار خواهد بود. به طور کلی در منطقه پر ریسکی قرار داریم، تجربه نشان داده احتمال اینکه حجم فروش در محدوده ۱۳٬۰۰۰ زیاد بشود، وجود دارد. از آنجا که دامیننس بیت کوین نسبت به روز گذشته ۵ درصد کاهش داشته است پس باید جانب احتیاط را رعایت کرد. در ادامه نمودار شمعی بیت کوین را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 2 آبان 99

تام فریم روزانه

در تایم فریم روزانه شاخص SAR همچنان روندی صعودی و رو به رشد را نشان می دهد، دو خط conversion و baseline ایچیموکو در شرایط خوبی قرار دارند و هنوز سیگنالی مبنی بر کاهش قیمت را نشان نمی دهند.

تحلیل بیت کوین امروز 2 آبان 99
تحلیل بیت کوین 99.8.2

میانگین متحرک ۹ روزه نشان‌دهنده روندی صعودی است. دو خط مکدی و سیگنال در شرایط خوبی هستند، اما به نظر می‌رسد شاخص CCI در حال کاهش است، اگر این شاخص به زیر سطح +صد نزول داشته باشد باید منتظر اصلاح قیمت بیت کوین باشیم.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 22 آبان 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل بیت کوین امروز 2 آبان 99
تحلیل بیت کوین 99.8.2

در تایم فریم ۴ ساعته شاخص CCI به‌نوعی سیگنال فروش داده است و در حال سقوط به زیر سطح +صد است. شاخص SAR نیز روندی نزولی را به نمایش گذاشته است، اما اندیکاتور ایچیموکو و خطوط آن فعلاً در شرایط خوبی قراری دارند.


کلام آخرتحلیل بیت کوین امروز 2 آبان 99

نمی‌توان از این موضوع چشم‌پوشی کرد که بیت کوین در شرایط حساسی قرار دارد و ازآنجاکه دامیننس آن نسبت به روز گذشته کاهش داشته است، پس باید احتمال کاهش قیمت را در نظر بگیریم.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 2 آبان 99  ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا