صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 20 مهر 1400

تحلیل تکنیکال بیت کوین BTC در تاریخ 20 مهر 1400

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از بیت کوین در خدمت شما هستیم. بیت کوین در زمان نگارش این مقاله در قیمت 56470 در حال معامله می باشد.

سلام کریپتو

تحلیل بیت کوین امروز 20 مهر 1400

بازه زمانی 4 ساعته:

رمز ارز بیت کوین در روز گذشته بالاترین قیمتی که به خود دید، قیمت 57840 بود. قیمتی که آخرین بار، 5 ماه گذشته با آن خداحافظی کرده بود. و این نشان میدهد که بیت کوین به محدوده های مقاومتی مهمی رسیده است، که نمیتواند بدون واکنش، از آن ها عبور کند.

ما یک کانال صعودی دیگری را برای بیت کوین در نظر گرفته ایم، و این بار خط روندی ساخته که در صورت شکست آن، روند حرکت بیت کوین معکوس خواهد شد. زیرا حمایت های مختلفی در منطقه 56000 تا 56300 وجود دارد. هم حمایت داینامیک، هم استاتیک و هم اندیکاتور EMA.

تحلیل بیت کوین امروز 20 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل بیت کوین امروز 20 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته

تحلیل بیت کوین بازه زمانی 1 ساعته:

در این بازه زمانی نیز، طبق پیش بینی حرکتی مطابق نمودار، بیت کوین به حرکت صعودی خود ادامه داد. کندل آخر الگوی چکش را روی منطقه حمایتی نشان میدهد. اگر این کندل به همین صورت بسته شود، احتمال اینکه بیت کوین بتواند یک بار دیگر برای تست شکست مقاومت 58 هزار دلار به سمت بالا حرکت کند، وجود دارد. ولی اگر این حمایت شکسته شود، اولین قیمتی که بیت کوین می بیند، محدوده 55000 تا 54500 دلار خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 14 مهر 1400
تحلیل بیت کوین بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل بیت کوین بازه زمانی 1 ساعته

تحلیل دامیننس بیت کوین:

دامیننس بیت کوین، مقاومت 45 درصد را با قدرت شکست، و اگر بتواند بالای این عدد بماند، بیت کوین جایگاه خود را بیش از پیش محکم تر می کند. هم اکنون دامیننس روی عدد 46.06 قرار دارد. آخرین باری که دامیننس بالای این عدد خود را تثبیت داده بود، به 4 ماه قبل برمیگردد که توانست به مدت 2 ماه بالای عدد 45 بماند.

صرافی کوینکده

تحلیل شاخص کل بازار (TOTAL):

شاخص روز قبل بالاترین عددی که ثبت کرده، 2.42 بوده، که به مقاومت خود برخورد داشته و در حال حاضر 2.31 هزار میلیارد دلار می باشد. این حجم کل پولی است که در بازار ارز های دیجیتال وجود دارد. مقدار این شاخص تماما به رفتار حرکتی بیت کوین به عنوان لیدر بازار وابسته است.

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید:

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا