تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 21 تیر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل بیت کوین امروز 21 تیر 99 ، قیمت بیت کوین در حال حاضر 9264 دلار می باشد.بیت کوین طی 24 ساعت گذشته بر اساس سایت coinmarketcap یک افزایش 0.58% داشته است. بیت کوین دوهفته اخیر مدام در حال تولرانس در محدوده 8900 تا 9300 بوده است .و به صورت مداوم به مقاومت ها برخورد و توسط خطوط حمایت شده است.اکنون نیز در صورت رشد اولین تارگت قیمتی برای آن 9380 دلار خواهد بود و اگر ریزش کند احتمالا تا حدود 8900 کاهش قیمت خواهیم داشت.با اندیکاتورها بررسی می کنیم:

خطوط ichimocu خبر کاهش قیمت بیت کوین را می دهند.اندیکاتور rsi  روی خط 50 قرار گرفته بازار بیت کوین را تقریبا متعادل نشان می دهد.اندیکاتور stochastic سیگنال فروش داده است و اندیکاتور sar نیز نزول قیمت را برای بیت کوین پیش بینی کرده است.

تحلیل بیت کوین امروز 21 تیر 99 با rsi sar stoc


اندیکاتور mom روی خط صفر قرار گرفته است نشان می دهد بازار بیت کوین اندکی بهبود یافته .اندیکاتور adx کاهش قیمت کم قدرت بیت کوین را گزارش کرده و اندیکاتور william %r پایان سقف تشکیل شده را نشان می دهد.

تحلیل بیت کوین امروز 21 تیر با adx mom %r

نتیجه تحلیل بیت کوین امروز 21 تیر 99

با توجه به روند بیت کوین که دو هفته اخیر در حال رنج بوده و با توجه به شرایطی که اندیکاتورها پیش بینی کردند ادامه روند بیت کوین مشخص نیست و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد اما چیزی که مسلم است این است فعلا تریدرها باید از نوسانات موجود استفاده لازم را ببرند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 31 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 21 تیر 99 ” همراه ما بودید.


انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا