تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 21 آبان 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

salamcrypto
تحلیل بیت کوین امروز 21 آبان 99 ، دو روز گذشته بیت کوین بازاری راکد را پشت سر گذاشت. سطح ۱۵٬۵۰۰ دلار به مقاومتی مهم تبدیل‌شده است. این ارز مهم بین دو سطح ۱۵٬۱۰۰ تا ۱۵٬۵۰۰ در حال نوسان کردن است. در صورتی که هرکدام از این سطوح شکسته شود، بازار از این وضعیت راکد خارج خواهد شد. اگر سطح ۱۵٬۵۰۰ کامل شکسته شود تارگت بعدی سطح ۱۵٬۶۵۰ و بعدازآن ۱۵٬۹۰۰ دلار خواهد بود. اگر هم‌سطح ۱۵٬۱۰۰ دلار شکسته شود احتمال ریزش تا سطح ۱۴٬۹۰۰ دلار و یا حتی پایین‌تر از آن وجود دارد. دامیننس بیت کوین نسبت به روز گذشته کاهش داشته است اما هنوز ۶۴٫۶ رقم بالایی است. این نوسان کردن بیت کوین در یک محدوده ثابت باعث شد که برخی از آلت کوین‌ها تا حدی بازیاب شوند. در ادامه نمودار شمعی بیت کوین را بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 21 آبان 99

تایم فریم روزانه

در تایم فریم روزانه شاخص SAR به‌عنوان یک شاخص پیشرو بیانگر روندی روبه رشد است. دو خط conversion و baseline ایچیموکو نیز در وضعیت خوبی هستند.

تحلیل بیت کوین امروز 21 آبان 99
تحلیل بیت کوین 99.8.21

میانگین متحرک باندبولینگر بافاصله از کندل ها درحرکت است و در محدوده ۱۵٬۱۰۰ در حال حمایت از این ارز است. دو خط مکدی و سیگنال در حال نزدیک شدن به هم هستند و احتمال اینکه سیگنال فروش بدهند وجود دارد پس باید به خوبی زیر نظر گرفته شود. شاخص RSI روی سطح ۷۰ قرار دارد و بیشتر بیانگر وضعیتی خنثی است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال ایاس EOS در تایم فریم هفتگی _ 12 مرداد ماه 1399

تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل بیت کوین امروز 21 آبان 99
تحلیل بیت کوین 99.8.21

در تایم فریم ۴ ساعت، خطوط مکدی در وضعیت خوبی نیستند اما خطوط به هم نزدیک شدند و باید دنبال شوند. شاخص RSI بالاتر از سطح ۵۰ درحرکت است و فعلاً وضعیت نسبتاً خوبی دارند. میانگین متحرک باندبولینگر بیشتر وضعیتی خنثی را نشان می‌دهد.


کلام آخر تحلیل بیت کوین امروز 21 آبان 99

ازاینجا به بعد صعود یا نزول بستگی به این دارد که بیت کوین سطح ۱۵٬۱۰۰ را به سمت پایین قطع می‌کند و یا سطح ۱۵٬۵۰۰ را به سمت بالا خواهد شکست. هر کدام از این اتفاق‌ها رخ دهد سیگنال‌هایی برای خریدوفروش است.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل بیت کوین امروز 21 آبان 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا