تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 21 بهمن 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل بیت کوین امروز 21 بهمن 99 ؛ خب تبریک به هولدرهای ارز دیجیتال بیت کوین ، بیت کوین شب گذشته یک اوج قیمت جدید ثبت کرد که قابل پیش بینی بود.با توجه به بررسی دامیننس بیت کوین در روزگذشته متوجه شدیم که بیت کوین در حال رشد است.البته خرید روز گذشته ایلان ماسک نیز در پامپ بیت کوین بسیار تاثیر گذار بود.ابتدا با رشد بیت کوین آلت کوین ها دچار ریزش شدند اما درادامه خود را بازیابی کردند و شاهد افزایش قیمت های بسیار عالی در آن ها بودیم.بیت کوین مقاومت پیش روی خود را شکست داد و 47500 دلار را نیز تاچ کرد.در حال حاضر با قیمت 46800 در حال معامله شدن است.اگر بیت کوین به روند صعودی خود ادامه دهد هیچ مقاومتی بر اساس فیبوناچی تا رسیدن به 65000 دلار سد راه ان نیست!

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 21 بهمن 99

تایم فریم روزانه

خطوط اندیکاتور ایچی موکو ادامه روند صعودی را نشان می دهند.همچنین ابر کومو با قرارگرفتن در زیر نمودار قیمتی و فاصله مناسب صعود را تایید می کند.

تحلیل بیت کوین امروز 21 بهمن 99
تحلیل بیت کوین 99.11.21

همانطور که تصویر گویاست ارزدیجیتال بیت کوین بالاتر از خط روند صعودی خود ادامه می دهد.همچنان درگیر خط upper بولینگر است.اندیکاتور sar نیز در تایید آن ادامه روند صعودی را نشان داده است.اندیکاتور rsi در منطقه اشباع خرید قرارگرفته است.ممکن است شاهد اصلاح قیمت های جزیی باشیم.

بیشتر بخوانید:  تحلیل ترون امروز 18 اسفند 99 | تحلیل تکنیکال Teron

تایم فریم 4 ساعته

تحلیل بیت کوین امروز 21 بهمن 99
تحلیل بیت کوین 99.11.21

در تایم فریم روزانه هم خطوط روند و اندیکاتورها شرایط صعودی را نشان می دهند.در هیچ یک از تایم فریم ها مواردی برای ریزش قیمت مشاهده نشد.هرچند که پس از هر صعود قیمت اصلاح قیمت های جزیی اجتناب ناپذیر است.


نتیجه تحلیل بیت کوین امروز 21 بهمن 99

همانطور که انتظار می رفت بیت کوین صعودی طولانی مدت خود را ادامه داد.ضمن اینکه دامیننس بیت کوین هم با قرارگرفتن روی سطح 64 حفظ این روند را تایید می کند.

صرافی ایرانی کارت

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 21 بهمن 99 ” همراه مابودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fNvHH


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا