تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 22 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل بیت کوین امروز 22 مرداد 99 ، قیمت بیت کوین  در حال حاضر 11322 دلار است.بر اساس سایت coinmarketcap طی روز گذشته بیت کوین یک کاهش قیمت 4.31%- داشته است.همانطور که در تحلیل روز گذشته پیش بینی شد بیت کوین دچار افت قیمت شد هرچند که هنوز بالاتر از خط روند صعودی اخیر خود حرکت می کند.شاخص میانگین متحرک 50 روزه بیت کوین نیز هنوز پایداری روند صعودی را گزارش می کند. اگر خریداران نتوانند قیمت را بالاتر از 11000 دلار تثبیت کنند ،کاهش قیمت تا 10400 دلار برای بیت کوین محتمل می باشد.با اندیکاتورها ادامه روند را بررسی می کنیم:

اندیکاتور ichimocu مطابق چند روز اخیر روند صعودی را برای بیت کوین نشان داده است.اما اندیکاتور sar با قرار گرفتن بالای نمودار قیمتی از کاهش قیمت بیت کوین در تایم فریم روزانه خبر می دهد.


اندیکاتور rsi مطابق تصویر زیر از حالت اشباع خرید خارج شده است و در حال نزدیک شدن به سطح 50 می باشد.اندیکاتور macd در تایم فریم روزانه سیگنال فروش خود را اعلام کرده است.و اندیکاتور adx نیز احتمال تغییر شرایط بازار را گزارش می کند.

تحلیل بیت کوین امروز 22 مرداد 99

نتیجه تحلیل بیت کوین امروز 22 مرداد 99

بنظر می رسد بیت کوین یک اصلاح قیمت را آغاز کرده که این موضوع در تایم فریم روزانه مسلم شده است.همه چیز بستگی به این دارد که بیت کوین به کمتر از 10400 نزول کند یا نه چون در صورت این اتفاق احتمالا یک ریزش شارپی را تجربه خواهد کرد.

صرافی ایرانی کارت

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل بیت کوین امروز 22 مرداد 99 ” همراه ما بودید.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 26 تیر 1400 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا