صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 22 مهر 1400

تحلیل تکنیکال بیت کوین BTC در تاریخ 22 مهر 1400

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از بیت کوین در خدمت شما هستیم. بیت کوین در زمان نگارش این مقاله در قیمت 58010 در حال معامله می باشد.

سلام کریپتو

تحلیل بیت کوین امروز 22 مهر 1400

بازه زمانی 4 ساعته:

بعد از اینکه ارز بیت کوین در تلاش برای شکست مقاومت 56 هزار دلار ناکام ماند، دچار ریزش قیمت شد، و این ریزش تا قیمت 54 هزار دلار ادامه داشت. انتظار می رفت که این اصلاح قیمت تا محدوده 52 هزار ادامه داشته باشد، اما اصلاح به حدی سریع اتفاق افتاد که به سرعت، نشانه های حمایت روی نمودار ظاهر شد.

یکی از آن نشانه ها، واگرایی بود که اندیکاتور MACD تشخیص داده بود. و بلافاصه بعد از آن، الگوی کف دو قلو شکل گرفت، و به سمت بالا حرکت کرد. در حال حاضر محدوده 57 هزار شکسته شده، و به قیمت 58500 هزار دلار واکنش داشته است.

مقاومت های سنگین بیت کوین، یکی محدوده 60 هزار و دیگری محدوده 62 هزار می باشد. که انتظار یک اصلاح خوب به سمت پایین را داریم. چرا که سرمایه گذاران زمانی که در قیمت های پایین خرید خود را انجام میدهند، وقتی دارایی آنها وارد سود میشود، تمایل دارند مقداری از سود خود را دریافت کنند. و مجدد در قیمت های پایین تر خریداری کنند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل روزانه سه ارز بازار

بیت کوین هایی که در قیمت 40 هزار دلار خریداری شده، زمانی که به مقاومت های خود برسد، نزدیک به 50 درصد سود را به سرمایه خریداران اضافه خواهد کرد. لذا این احتمال وجود دارد محدوده هایی که به عنوان مقاومت اعلام شد، نقاطی برای سیو سود باشند. البته نه همه خریداران. پس بنابراین هنور روند کلی تا زمانی که خط روند منحنی نشکسته باشد،صعودی است.

صرافی کوینکده
تحلیل بیت کوین امروز 22 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل بیت کوین امروز 22 مهر 1400 بازه زمانی 4 ساعته

تحلیل دامیننس بیت کوین:

دیروز، دامیننس بیت کوین روی عدد 45 موقتا حمایت شد، و باعث حرکت صعودی بیت کوین شد. در حال حاضر روی عدد 45.35 قرار دارد.

این طور به نظر میرسد که دامیننس مجددا به سمت عددهای پایین تر بیاید. تا آلت کوین ها بتوانند مقداری رشد کنند.

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید:

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا