تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 22 دی 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

salamcrypto

تحلیل بیت کوین امروز 22 دی 99 ، بالاخره بیت کوین بعد از مدت ها رشد ، روند اصلاحی خود را آغاز کرد . اینکه بیت کوین بالاخره یک جایی اصلاح قیمت می کند کاملا واضح و مبرهن بود اما نکته مهم اینجاست که عده زیادی از این قیمت پایین استفاده می کنند و احتمال ثبات قیمت بین 28000 دلار تا 34000 دلار وجود دارد و حتی ممکن است دوباره شاهد رشد باشیم . درصورتی که حمایت 33900 دلار از دست برود احتمال ریزش قیمت بیت کوین تا خط روند صعودی یعنی سطح 32300 وبعد 29600 دلار وجود دارد . نکاتی که باید در ادامه مسیر به آن توجه کنید بررسی دامیننس و رفتار نهنگ ها است . شکسته شدن خطوط روند صعودی مهم کمی بازار را خطرناک کرده و برخی معامله گران دچار شک و تردید زیادی شدند . درست است که بیت کوین به شدت ریزش داشته اما تقریبا در قیمت دو هفته پیش در حال معامله شدن است و  این حجم از استرس و اضطزاب معنایی ندارد . در ادامه این مقاله نمودار شمعی بیت کوین را در تایم فریم های مختلف برریس خواهیم کرد و به بررسی نکاتی درباره این ارز خواهیم پرداخت .

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 22 دی 99

تایم فریم روزانه

کندل ها همچنان بالای ابرکومو هستند اما خط conversion به کندل برخورد کرده و اگر کندل روزانه کاملا پایین این خط بسته شود ، سیگنال فروش قطعی است .

تحلیل بیت کوین امروز 22 دی 99
تحلیل بیت کوین 99.10.22

اگر دومین خط روند صعودی هم کاملا از دست برود ، ریزش قیمت بیت کوین قوت بیشتری می گیرد . شاخص RSI در حال سقوط از سطح 70 است .وبه نوعی سیگنال فروش داده است اما نکته مثبت اینجا است که هنوز بالای سطح 50 است .

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه | تحلیل بیت کوین در تاریخ 22-01-99

تایم فریم 4 ساعت

تحلیل بیت کوین امروز 22 دی 99
تحلیل بیت کوین 99.10.22

شاخص RSI اصلا در وضعیت خوبی نیست . اگر خطوط روند صعودی حمایت نشود فعلا نمی توان به بازگشت این بازار امیدوار بود .کندل ریزشی 4 ساعته قدرت زیادی دارد و ممکن است کاهش قیمت بیشتری را در این ارز شاهد باشیم .


شاخص ترس و طمع

شاخص ترس و طمع بیت کوین 99.10.22
شاخص ترس و طمع بیت کوین 99.10.22

شاخص ترس و طمع نسبت به روز گذشته کاهش داشته اما هنوز هم طمع بالا است و ترس بر بازار حکم فرما نشده است .

صرافی ایرانی کارت

نمودار دامیننس بیت کوین

نمودار دامیننس بیت کوین
نمودار دامیننس بیت کوین

اگر خطوط روند صعودی در دامیننس بیت کوین شکسته شود ، اصلا نشانه خوبی برای بیت کوین نیست و بازیابی قیمت کار بسیار سختی خواهد بود . فعلا بالای یکی از خطوط روند صعودی هستیم و باید حتما دنبال شود .


کلام آخرتحلیل بیت کوین امروز 22 دی 99

بیت کوین حدود 8000 دلار از روز گذشته ریزش داشت . همه بازار چشم به رفتار بازار دوخته اند . فروش گسترده نهنگ های بیت کوین سبب ریزش شدید قیمت تا این اندازه شده است . پایین ترین سطح حمایتی بیت کوین 28000 دلار است و در صورت حمایت نشدن بازار ، دیدن این سطح دور از ذهن نخواهد بود .

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 22 دی 99  ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fMueh


بیشتر بخوانید

 

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا