تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین در 23-02-99 | تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه

تحلیل بیت کوین در 23-02-99 | تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه ، در خدمت شما هستیم ، همانطور که در ‘ تحلیل بیت کوین در تاریخ 22-02-99 ‘ گفته شد .رمز ارز بیت کوین درگیر قیمت 8700 تتا 9000 است.چندین بار به زیر خطر 8700 و یکبار به بالای خط 9100 رفت .اما شکست کامل این محدوده نه به سمت پایین و نه به سمت بالا شکل مگرفته است.پس نمودار قیمتی هنوز نزدیک محدوده خطرناک و سنگین است.حال به سراغ اندیکاتور ها می رویم.

سلام کریپتو

RSI  با اینکه از خط 70 ریزش داشته اما در حال حاضر نشان می دهد که کمی بازار برگشته است اما دو اندیکاتور MACD  و MA  نشان از ریزش بااازار دارند.

3 اندیکاتور RSI-MACD-MA

در تحلیل زیر نشان از نقدینگی مانند دیروز است.و اسیلاتور mom به نظر می رسه که خط 0 را به سمت پایین قطع کرد که این که خطر است اما هنوز شکست کامل صورت نگرفته است.و اندیکاتور stocastic  نشان ااز روند بازار ریزشی دارد.

اندیکاتور های MOM-MFI-STO برای تحلیل بیت کوین در 23-02-99

صرافی ایرانی کارت

در زمان نگارش این مقاله ویلیم نشان از ایجاد یک کف دارد ، اما parabolic sar  و ADX  نشانه های خوبی از بازار را ندارند.تحلیل بیتکوین در 23-02-99

در تحلیل بیت کوین در 23-02-99 ،CCI  اندکی خوشبین است به بازار .و نمودار قیمتی در گیر خط میانی اندیکاتور باند بولینگ است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل ترون امروز 17 دی 99 | تحلیل تکنیکال Teron

gator-BB-CCi


نتیجه گیری تحلیل بیت کوین در 23-02-99

بازار روندی رنج را به خود گرفته استت  و بین دو خط فیبو 8300 تا 8850 در حال رنج زدن است . اما ابر کومو نشانه های خوبی از بازار را نمی دهد …بازار کمی خطر ناک است.بسیار مراقب این بازار مالی باشید .

 

موفق و پرسود باشید.

” ممنون که تا پایان تحلیل بیت کوین در 23-02-99 با ما همراه بودید ، خواهشمندیم که نظرات و تحلیل های خود را با ما در میان بگذارید “


بیشتر بخوانید :

عاطفه قاضی حصاری

دکتری معماری کامپیوتر | مولف کتاب آموزش و پرورش | مدرس دانشگاه | محقق و پژوهشگر در زمینه های ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا