تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 23 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

salamcrypto
تحلیل بیت کوین امروز 23 آذر 99 ، ارز محبوب بیت کوین، در ۲۴ ساعت گذشته بعدازاینکه موفق به شکست مقاومت ۱۸٬۵۰۰ دلار شد، توانست مقاومت ۱۸٬۷۵۰ دلار را نیز قطع کند. و در این لحظه باقیمت ۱۸٬۸۷۰ دلار در حال معامله شدن است. اگر بیت کوین بتواند خط روند نزولی که تصویر آن را در ادامه خواهید دید، باقدرت رد کند، احتمال صعود حتی تا ۱۹٬۳۰۰ دلار هم وجود دارد، اما اگر این خط روند باعث کاهش قدرت کندل ها بشود، ممکن است تا ۱۸٬۵۰۰ و بعد ۱۸٬۲۰۰ دلار ریزش داشته باشددامیننس بیت کوین نسبت به صبح روز گذشته افزایش چشمگیری داشت و از ۶۳ به ۶۴٫۵ رسیده است. اگر گاوها همچنان بتازند ممکن است بیت کوین دوباره سطوح بالایی را لمس کند. در ادامه این مقاله نمودار شمعی بیت کوین را در تایم فریم‌های مختلف بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال ویدیویی بیت کوین 99.9.23


تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 23 آذر 99

تایم فریم روزانه

با رشد بیت کوین خط conversion کندل را لمس کرده است ، اگر کندل روزانه کاملا بالای این خط بسته شود ، به نوعی سیگنال خرید است .

تحلیل بیت کوین امروز 23 آذر 99
تحلیل بیت کوین 99.9.23

ادامه روند صعودی بیت کوین به این بستگی دارد که کندل روزانه بالای خط روند نزولی بسته می‌شود یا خیر! شاخص RSI در شرایط خوبی قرار دارد تقریباً روی سطح ۶۰ است.


تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل بیت کوین امروز 23 آذر 99
تحلیل بیت کوین 99.9.23

الگوی مثلث کاملاً در تصویر مشهود استکندل ها تا خط روند نزولی پیش رفتند، اگر این خط کاملاً شکسته شود نشانه خیلی خوبی است و به‌نوعی سیگنال خرید است. شاخص RSI هم در شرایط خیلی خوبی است و به نظر  می‌رسد بازهم در حال رشد است. اگر خط روند نزولی شکسته نشود، ممکن است بیت کوین مدتی در این مثلث درگیر باشد.


کلام آخرتحلیل بیت کوین امروز 23 آذر 99

بیت کوین رشد خیلی خوبی داشت و ادامه این رشد مشروط بر شکسته شدن خط روند نزولی است که در تصاویر بالا مشاهده کردید، دامیننس بیت کوین رشد خیلی خوبی داشته و به ۶۴٫۵ رسیده است. دقت کنید اگر خط روند نزولی شکسته نشود ممکن است  تا ۱۸٬۲۰۰ دلار و یا حتی بیشتر کاهش قیمت داشته باشیم.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 23 آذر 99 ” همراه ما بودید.

صرافی ایرانی کارت

منبع : زوم ارز

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 20 خرداد 99 | تحلیل تکنیکال اتریوم در تایم فریم روزانه

لینک مطلب : http://bit.do/fLQhm


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا