تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 23 بهمن 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل بیت کوین امروز 23 بهمن 99 ، در حال حاضر قیمت ارز دیجیتال بیت کوین 44786 دلار است.روز گذشته بیت کوین با یک حرکت شارپی از 47300 تا 43700 دلار دچار ریزش شد .که این حرکت در بازار آتی بیت کوین افراد زیادی را لیکویید کرد.همگام با این سقوط قیمت آلت کوین ها هم کاهش قیمت بسیاری داشتند.هرچند بعد از ان قیمت ها بازیابی شد و شب گذشته رشد های خوبی در آلت کوین ها دیده شد.بهرحال نکته حائز اهمیت این است که اصلاح قیمت لازمه بازارهای مالی است.چنانکه بارها تاکید کرده ام بعد از هر افزایش قیمت اصلاح قیمت اجتناب ناپذیر است.اما روند کلی بازار صعودی است. و نظر شخصی بنده این است که ریزش های مثل روز گذشته شکست های فیکی بیش نیستند.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 23 بهمن 99

تایم فریم روزانه

در تایم فریم روزانه بیت کوین هنوز بالاتر از خط روند صعودی خود حرکت می کند و درحال تثبیت جایگاه بالاتر از حمایت 41200 است.این یک حمایت مهم و قوی برای بتی کوین محسوب می شود.البته احتمال پولبک به این حمایت وجود دارد.بنظر من تارگت بعدی بیت کوین 55 هزار دلار و سپس 70 هزار دلار است.البته پس از تثبیت جایگاه و پولبک!اندیکاتور ایچی موکو نیز ادامه روند صعودی بیت کوین را در تایم فریم روزانه نشان داده است.

تحلیل بیت کوین امروز 23 بهمن 99
تحلیل بیت کوین 99.11.23

اندیکاتور بولینگر محدوده قیمت 26900 تا 47100 را برای حرکت بیت کوین در نظر گرفته است.بولینگر نشان می دهد در صورت ریزش قیمت حمایت ها به ترتیب در 41300 و 36800 دلار دیده می شود.اندیکاتور sar در این تایم فریم ادامه روند صعودی را نشان داده است. اندیکاتور rsi از حالت اشباع خرید خارج شده و اکنون در سطخح 69 قرار گرفته است که با توجه به جهت حرکت ان احتمال دیدن سطوح پایین تر وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل کاردانو امروز 6 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ADA در تایم فریم هفتگی

تایم فریم 4 ساعته

تحلیل بیت کوین امروز 23 بهمن 99
تحلیل بیت کوین 99.11.23

در این تامی فریم اندیکاتور sar از آغاز یک روند نزولی خبر داده است.و اندیکاتور rsi نیز در تایید ان در سطح 54 قرار گرفته است .جهت حرکت آن احتمال نزول قیمت بیشتر را نشان می دهد.


نتیجه تحلیل بیت کوین امروز 23 بهمن 99

همانطور که بالاتر اشاره کردم روند کلی بازار صعودی است.پس صبور باشید اما ترجیحا از ترید در بازار آتی بپرهیزید چرا که در حال حاضر ریسک بالایی دارد.

صرافی ایرانی کارت

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 23 بهمن 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fNzLc


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا