تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین در 24-02-99 | تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل بیت کوین در 24-02-99 | تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه ، در خدمت شما هستیم ، همانطور که در ‘ تحلیل بیت کوین در تاریخ 23-02-99 گفته شد .رمز ارز بیت کوین درگیر قیمت 8700 تتا 9000 است.و اگر روند قیمتی را دنبال می کردید تا حدود قیمتی  – 9200-9100 می رفت .اما شکست کامل این محدوده صورت بمی پذیرفت و دوباره ریزش داشتیم.حال به سراغ اندیککاتور ها می رویم.

اندیکاتور MACD  نشان از ریزش بازار دارند.اما ma با این همه ریزش اما هنوز روند روزانه را ریزشی اعللام نکرده است. و اندیکاتور RSI  با اینکه از خط 70 ریزش داشته اما در حال حاضر نشان می دهد که کمی بازار برگشته است .شایان ذکر است که اندیکاتور ma  ما کمی کوک شده است.

در تحلیل زیر نشان از نقدینگی مانند دیروز است.و اسیلاتور mom به نظر می رسه که خط 0 نشکست و هنوز در مقابل روند خطرناک مقاومت می کند .  اندیکاتور stocastic نیز هنوز سیگنال مثبتی اعلام نکرده است . اما نمودارش کمی امیدوار کننده است.

صرافی ایرانی کارت

در زمان نگارش این مقاله ویلیم نشان از ایجاد یک کف دارد ، اما دو اندیکاتور parabolic sar و ADX نشانه های خوبی از بازار را ندارند.و بازار را ریزشی نشان می دهند.

در تحلیل بیت کوین در 23-02-99 ،CCI  کمی برگشته است و به بازار خوشبین است و نمودار قیمتی بیت کوین هنوز به زیر خط میانی باند بولینگر نیامده است.

بیشتر بخوانید:  فرکتال قیمت بیت کوین ، اصلاح قیمت 3000 دلاری را پیش بینی می کند


نتیجه گیری تحلیل بیت کوین در 24-02-99

همانطور که دیروز گفتم بازار روندی رنج را به خود گرفته استت  و بین دو خط فیبو 8700 تا حدود قیمتی 9000 در حال رنج زدن است . اما ابر کومو حس خوبی نسبت به بازار نمی دهد . اگر شما تریدر کوتاه مدت باشید می توانید حدود 1 الی 2 در صد در روز سود بگیرید . البته اگر دقیقا بازار را دنبال کنید و حتما حد ضرر را فراموش نکنید . اما اگر شما تریدر میان مدت یا بلند مدت هستید . اصلا ورود نکنید و منتظر زمان خوب بمانید .

و افرادی که بیت کوین را موجود دارند مراقب بازار باشند و حدد ضرر را فراموش نکنند.

موفق و پرسود باشید.

” ممنون که تا پایان تحلیل بیت کوین در 24-02-99 با ما همراه بودید ، خواهشمندیم که نظرات و تحلیل های خود را با ما در میان بگذارید “


بیشتر بخوانید :

عاطفه قاضی حصاری

دکتری معماری کامپیوتر | مولف کتاب آموزش و پرورش | مدرس دانشگاه | محقق و پژوهشگر در زمینه های ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا