تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 24 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

salamcrypto

تحلیل بیت کوین امروز 24 مهر 99 ، همان‌طور که در تحلیل روز گذشته بیان شد با توجه به اینکه بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته در شرایط خوبی قرار نداشت پس انتظار ریزش قیمت را داشتیم. این ارز از ۱۱۵۴۰ تا ۱۱۲۸۰ دلار ریزش قیمت داشت. اما بیت کوین در محدوده ۱۱۳۰۰ دلار حمایت قوی‌ای دارد، پس در این ناحیه حمایت شد و در حال حاضر قیمت بیت کوین ۱۱۳۸۱ دلار است. یکی از فاکتورهای پرایس اکشن که در کندل روزانه قابل‌ مشاهده است این است که، کندل روز گذشته به صورت  دوجی بسته شد.

 این بدان معناست که بازاری پر از شک و تردید را به همراه داریم. انتخابات آمریکا، قیمت طلا، شاخص S&P ۵۰۰ همه از مواردی هستند که بازارهای مالی را تحت تأثیر قرار می‌دهند. دامیننس بیت کوین نسبت به‌روز گذشته ۲ درصد افزایش داشته است، که نشانه خوبی است. اولین سطح مقاومتی که سر راه بیت کوین قرار دارد محدوده ۱۱۵۷۰ دلار است. در صورت ریزش اولین سطح حمایتی ۱۱۳۰۰ دلار خواهد بود. در ادامه نمودار شمعی بیت کوین را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 24 مهر 99

تایم فریم روزانه

۲ خط conversion و baseline ایچیموکو در شرایط خوبی هستند اما کندل ها بالای ابری قرمز قرار دارند پس باید از این بازار ترسید. شاخص SAR همچنان روندی صعودی و رو به رشد را نشان می‌دهد.

تحلیل بیت کوین امروز 24 مهر 99
تحلیل بیت کوین 99.7.24

در تایم فریم روزانه همچنان بالای یک خط روند صعودی هستیم. دو خط مکدی و سیگنال در شرایط نسبتاً خوبی هستند. شاخص CCI به روی سطح +صد سقوط کرده است،این اندیکاتور به خوبی اصلاح قیمت را پیش‌بینی کرده بود. میانگین متحرک ۹ روزه هنوز سیگنال فروش نداده است اما بسیار به کندل ها نزدیک شده است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل ترون امروز 29 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Teron

تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل بیت کوین امروز 24 مهر 99
تحلیل بیت کوین 99.7.24

در تایم فریم  ۴ ساعته دو خط conversion و baseline ایچیموکو در شرایط خوبی نیستند. شاخص SAR نشان‌دهنده روندی نزولی است. شاخص CCI پایین سطح ۰ قرار دارد و هنوز سیگنال مثبتی از خود نشان نداده است.

صرافی ایرانی کارت

کلام آخر تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 24 مهر 99

به‌طورکلی بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته هنوز در شرایط خوبی قرار ندارد پس تا چند ساعت آینده احتمال رشد بعید به نظر می‌رسد. در صورتی که بیت کوین ریزش داشته باشد، اکثر آلت کوین ها را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد. پس این روزها اگر در حال معامله در بازار هستید بسیار سنجیده عمل کرده و همه‌ی جوانب را بسنجید.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل بیت کوین امروز 24 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز 


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا