تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 24 دی 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل بیت کوین امروز 24 دی 99 ، ارز دیجیتال بیت کوین روز گذشته از محدوده 36400 دلار تا 32300 دلار ریزش داشت . در این لحظه با قیمت 33400 دلار در حال معامله شدن است . همان طور که پیش بینی می شد رشددوباره بیت کوین تنها فرصتی برای فروش بود و قرار نبود این ارز دوباره سطوح 40000 دلار را لمس کند . به هر حال با توجه به فاکتورهای موجود ، احتمال ادامه روند نزولی در ساعات آینده وجود دارد مگر اینکه ناگهان گاوها بازار را در دست بگیرند . این بار کاهش قیمت بیت کوین با کاهش دامیننس همراه است و این کمی کار را برای رشد دوباره این ارز سخت می کند . اگر حمایت خط روند صعودی از دست برود ، سطح حمایت بعدی 32900 و در نهایت 30300 دلار خواهد بود . با توجه به اینکه طمع به میزان چشمگیری در بازار کاهش داشته احتمال روند نزولی و خنثی در بیت کوین منطقی تر به نظر می رسد . سطوح مقاومتی بیت کوین ابتدا 33900 دلار و بعد خط روند نزولی خواهد بود . در ادامه این مقاله نمودار شمعی بیت کوین را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد و سپس به بررسی فاکتورهای کمک کننده در تحلیل خواهیم پرداخت .

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال ویدیویی بیت کوین امروز 24 دی 99

 

 


تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 24 دی 99

تایم فریم روزانه

خط conversion ایچیموکو کاملا سیگنال فروش داده است ، سیگنال فروش دادن این خط بعد از مدت ها ، آغاز روند ریزشی بیت کوین را تایید می کند .

تحلیل بیت کوین امروز 24 دی 99
تحلیل بیت کوین 99.10.24

آخرین خطی که می توان به آن تکیه کرد و انتظار رشد دوباره بیت کوین را داشت ، خط روند صعودی ای است که در نمودار بالا می بینید . شاخص RSI پایین تر از سطح 70 است و هنوز کاملا سیگنال فروش نداده است .اگر این خط روند صعودی از دست برود ، فعلا نمی توان به رشد دوباره بیت کوین امیدوار بود .

صرافی ایرانی کارت

تایم فریم 4 ساعت

تحلیل بیت کوین امروز 24 دی 99
تحلیل بیت کوین 99.10.24

اگر ریزش بیت کوین ادامه دار باشد و الگوی سر و شانه کاملا شکل بگیرد ، احتمالا شاهد ادامه روند نزولی در این ارز خواهیم بود . شاخص RSI بیشتر بازاری خنثی را نشان می دهد و فعلا وضعیت خوبی ندارد . اگر خط روند نزولی در این تایم فریم به سمت بالا شکسته نشود ، آغاز روند نزولی بیت کوین قطعی است .

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 24 تیر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

نمودار دامیننس بیت کوین

نمودار دامیننس بیت کوین
نمودار دامیننس بیت کوین

نمودار دامیننس بیت کوین یکی از خطوط روند صعودی را شکسته ، اگر خط دیگری هم شکسته شود ، اصلا نشانه خوبی برای این ارز نخواهد بود . دامیننس بیت کوین در این لحظه برابر با  68.8 است .


شاخص ترس و طمع

شاخص ترس و طمع بیت کوین 99.10.24
شاخص ترس و طمع بیت کوین 99.10.24

شاخص ترس و طمع با 6 واحد کاهش به 78 رسیده و این موضوع کاهش شدید طمع در بازار را نشان می دهد . این موضوع می تواند نشانه ای برای بازار نزولی و یا خنثی باشد .


کلام آخرتحلیل بیت کوین امروز 24 دی 99

به طور کلی بیت کوین در تایم فریم روزانه بیت کوین هم یک روند نزولی قابل مشاهده است ، بیشتر فاکتورهای موجود بازاری ریزشی را نشان می دهد ، تنها در صورتی بازار دوباره صعود خواهد کرد که شامل حجم شدید خرید در این محدوده باشیم . در غیر این صورت و از دست رفتن خط روند صعودی که در نمودار بالا مشهود است ، فعلا نمی توان به رشد دوباره این ارز امیدوار بود .

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل بیت کوین امروز 24 دی 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا