تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 24 اسفند 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

salamcrypto

تحلیل بیت کوین امروز 24 اسفند 99  ، زوم ارزی های عزیز سلام ! با تحلیل تکنیکال بیت کوین در خدمت شما هستیم ، رسیدن بیت کوین به یک اوج قیمت جدید و به همه طرفداران این ارز تبریک میگم و امیدوارم که همگی در این بازار پر  نوسان پرسود باشید . خب سوال ها اینجا است که چه اتفاقی برای بیت کوین خواهد افتاد ؟ آیا به روند صعودی خود ادامه خواهد داد و یا زمان یک اصلاح قیمت است؟ نظرشما چیست ؟ شما هم می توانید تحلیل خود را از ادامه روند بیت کوین در قسمت نظرات با بقیه کاربران به اشتراک بگذارید .

در زمان نگارش این مقاله بیت کوین با قیمت 60500 دلار در حال معامله شدن است و نسبت به اوج قیمت خود کمی کاهش داشته است . اولین مقاومت پیش روی بیت کوین ناحیه 60800 دلار و بعد مقاومت سرسخت 61900 دلار خواهدبود. درواقع مقاومت 61900 دلار به شدت سرنوشت ساز است چون اگر بیت کوین بتواند از این سطح عبور کند ، به راحتی می تواند به رشد خود ادامه دهد. محدوده های حمایتی مهم بیت کوین ، ابتدا 60000 دلار است ، در صورتی که بیت کوین به زیر این محدوده ریزش داشته باشد تا 59000 دلار احتمال ریزش وجود دارد، راستی اهمیت اخبار را در این بازار دست کم نگیرید، برای دسترسی به تمامی اخبار این بازار در 24 ساعت شبانه روز می توانید در کانال زوم ارز عضو شوید. نمودار قیمت بیت کوین را در ادامه بررسی خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 26 فروردین 1400 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 24 اسفند 99

بازه زمانی 4 ساعت

تحلیل بیت کوین امروز 24 اسفند 99
تحلیل بیت کوین 99.12.24

بیت کوین همچنان در این کانال صعودی درحرکت است. سقف کانال صعودی بزرگتر احتمال رشد تا 70000 دلار را نشان می دهد. درصورتی که بیتکوین بتواند بالای 59000 دلار تثببت شود ، به راحتی به رشد خود ادامه خواهدداد.


کلام آخر تحلیل بیت کوین امروز 24 اسفند 99

اینکه بیت کوین یک اصلاح قیمت کوچک داشته باشد کاملا طبیعی است ، اما به طور کلی همچنان پتانسیل رشد تا 70000 دلار را دارد .

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل بیت کوین امروز 24 اسفند 99  ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا