تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 25 تیر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل بیت کوین امروز 25 تیر 99 ،قیمت بیت کوین در حال حاضر 9246 دلار است.بیت کوین طی 24 ساعت گذشته بر اساس سایت COINMARKETCAP یک افزایش 0.37% داشته است. نمودار قیمتی تغییرات محسوسی در رابطه با تغییر روند نشان نمی دهد.بیت کوین همچنان در محدوده ای قرار گرفته است که اگر صعود کند تارگت اولیه آن 9380 دلار و اگر نزول کند تارگت اولیه آن 8900 دلار خواهد بود. .با اندیکاتورها بررسی می کنیم:

خطوط ICHIMOCU در حال نزدیک شدن به یکدیگر هستند اما هنوز همدیگر را قطع نکرده اند و در حال حاضر نزول قیمت را نشان داده اند.اندیکاتور RSI بازار را متعادل نشان می دهد .اندیکاتور SAR کاهش قیمت را نشان داده است و اندیکاتور CCI بالای سطح صفر قرار گرفته و نشان می دهد می توان در حال حاضر خرید انجام داد.

تحلیل بیت کوین امروز 25 تیر 99 با RSI CCI SARاندیکاتور ADX کاهش قیمت کم قدرت را برای بیت کوین گزارش کرده است.اندیکاتور STOC سیگنال فروش داده است و نمودار قیمتی در محدوده بولینگر اندیکاتور BB در حرکت است.

تحلیل بیت کوین امروز 25 تیر 99 با BB ADX STOC

صرافی ایرانی کارت

نتیجه تحلیل بیت کوین امروز 25 تیر 99

براساس بررسی اندیکاتور ها و روند نمودار قیمتی احتمالا بیت کوین به رنج زدن خود ادامه می دهد و با نوسان در محدوده 9000 تا 9300 حرکت می کند .شواهدی مبنی بر تغییر روند مشخص در بررسی پیدا نکردیم.تریدرها می توانند با استفاده از نوسانات قیمتی بیت کوین به سودهای جزیی دست پیدا کنند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی - امروز 8 مهرماه 1399

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 25 تیر 99 ” همراه ما بودید.


انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

‫10 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا