تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 25 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

salamcrypto

تحلیل بیت کوین امروز 25 مهر 99 ، بیت کوین روز گذشته از سطح ۱۱٬۶۰۰ دلار تا 11200 دلار ریزش داشت. اما در این محدوده حمایت شد و تا قیمت کنونی این ارز محبوب ۱۱۳۴۴ است. اگر بیت کوین به ریزش قیمت ادامه دهد اولین حمایت در سطح ۱۱٬۳۰۰ دلار است اگر این محدوده هم شکست دهد و بازهم ریزش داشته باشد احتمال ریزش تا ۱۱٬۱۰۰ دلار وجود دارد. اگر این اتفاق بیافتد، اکثر آلت کوین‌ها تحت تأثیر قرار می‌گیرند و دچار کاهش قیمت می‌شوند. اگر برخلاف نشانه‌های موجود بیت کوین افزایش قیمت داشته باشد اولین مقاومتی که سر راه آن قرار دارد محدوده ۱۱۵۷۰ دلار است. در ادامه نمودار شمعی بیت کوین را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 25 مهر 99

تایم فریم روزانه

در این تایم فریم شاخص SAR همچنان روند صعودی و رو به رشد را نشان می‌دهد. دو خط conversion و baseline در شرایط خوبی هستند اما کندل ها بالای ابرکوموی قرمزرنگ قرار دارند که کمی تأمل برانگیز است.

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 25 مهر 99 تایم فریم روزانه
تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 25 مهر 99 تایم فریم روزانه

با توجه به زاویه‌ای که دو خط مکدی وسیگنال نسبت به هم گرفتند احتمال درگیری آن‌ها وجود دارد که در آن صورت سیگنال فروش قطعی است. شاخص MOM بالای سطح ۰ است و بیشتر بازاری خنثی و بی روند را نشان می‌دهد. میانگین متحرک ۹ روزه به کندل ها برخورد کرده و به‌نوعی سیگنال فروش داده است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل ترون امروز 29 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Teron

تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 25 مهر 99 تایم 4 ساعته
تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 25 مهر 99 تایم 4 ساعته

میانگین متحرک ۹ روزه که به‌طور کامل سیگنال فروش داده است. شاخص MOM به سطح ۰ برخورد کرده و در حال ریزش است. دو خط مکدی و سیگنال نیز در شرایط خوبی نیستند.


کلام آخر تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 25 مهر 99

بیت کوین در وضعیت حساسی قرار دارد.فعلاً در تایم فریم ۴ ساعته اصلاً از شرایط خوبی برخوردار نیست، اگر گاوها برنده این بازی نشوند و نتوانند قیمت را بالا بکشند احتمال ریزش تا ۱۱٬۱۰۰ و حتی کمتر از آن وجود دارد.

صرافی ایرانی کارت

 

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل بیت کوین امروز 24 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز 


بیشتر بخوانید :

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا